اینستاگرام درآمدزایی اینفلوئنسرها از طریق افیلیت مارکتینگ را ممکن می‌کند

اینستاگرام درآمدزایی اینفلوئنسرها از طریق افیلیت مارکتینگ را ممکن می‌کند

اینستاگرام در ماه‌های گذشته به چندین ویژگی جدید مانند «Live Rooms» مجهز شده، با این حال سازنده این شبکه اجتماعی همچنان روی قابلیت‌های جدید کار می‌کند. انتظار می‌رود اینستاگرام در آینده یک برنامه همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ (Affiliate) ارائه و بلاک کردن کلمات در پیام‌های دایرکت را ممکن کند.

یکی از توسعه‌دهندگان اندروید به نام «الساندرو پالوزی» چندین اسکرین‌شات از این شبکه اجتماعی منتشر کرده که برخی از ویژگی‌هایی که در آینده به آن اضافه می‌شوند را به نمایش می‌گذارند. یکی از این اسکرین‌شات‌ها به یک برنامه افیلیت مارکتینگ اشاره دارد که از طریق آن، اینفلوئنسرها می‌توانند از محتوای تولیدی یعنی پست‌ها و استوری‌ها درآمدزایی کنند.

اینستاگرام

تنظیمات این برنامه در بخش «Creator» این اپ به نمایش گذاشته می‌شود و کاربران می‌توانند با چندین مرحله ساده در آن ثبت نام کنند. با این وجود شاید از همان ابتدا تمام کاربران به آن دسترسی پیدا نکنند.

اینستاگرام علاوه بر این برنامه، روی تنظیمات کنترل محتوای جدیدی هم کار می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد کلیدواژه‌های خاصی را در پیام‌های دایرکت مسدود کنند. این تنظیمات در بخش حریم خصوصی قابل دسترس خواهد بود و کاربران می‌توانند کلیدواژه‌های موردنظرشان را به آن اضافه کنند.

اینستاگرام

با افزودن این کلمات، اینستاگرام بطور خودکار تمام پیام‌های دایرکت حاوی آن‌ها را مسدود می‌کند. در تنظیمات این ویژگی کاربران می‌توانند آن را برای تمام افراد یا برخی حساب‌ها فعال کنند.

اینستاگرام

پالوزی همچنین به یک گزینه جدید برای ویرایش پست اشاره کرده که «Brightness.AI» نام دارد. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره این ویژگی منتشر نشده، اما با توجه به نام آن می‌توان حدس زد که با کمک هوش مصنوعی، بطور خودکار روشنایی پست‌ها را تنظیم می‌کند.

در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که تمام این ویژگی‌ها مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند و نمی‌دانیم دقیقا در چه تاریخی در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. در کنار این قابلیت‌ها، احتمالا باید منتظر افزودن چت روم صوتی و همچنین رمزگذاری سرتاسری برای پیام‌ها در این شبکه اجتماعی هم باشیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato