گوشی‌های سری وان پلاس ۹ برای بررسی در اختیار DxOMark قرار نمی‌گیرند

گوشی‌های سری وان پلاس ۹ برای بررسی در اختیار DxOMark قرار نمی‌گیرند

گوشی‌های سری وان پلاس ۹ در تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۰ بطور رسمی معرفی می‌شوند. حالا مدیرعامل این کمپانی، «پیت لاو» از عدم ارسال این محصولات برای DxOMark خبر داده، مرجعی که دوربین، صدا و نمایشگر گوشی‌های هوشمند را بررسی می‌کند.

وان پلاس برای نسل توسعه جدید پرچمدارهایش با کمپانی سوئدی «هاسلبلاد» همکاری می‌کند که نتیجه‌اش، بهبود عملکرد دوربین خواهد بود. در همین راستا بسیاری منتظر بررسی دوربین آن خواهند بود.

DxOMark یکی از مهم‌ترین وب‌سایت‌های بررسی دوربین است که محصولات زیادی از برندهای مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهد. همین موضوع باعث می‌شود که کاربران بی‌شماری منتظر بررسی عملکرد دوربین سری وان پلاس ۹ توسط این مرجع باشند، با این حال چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

بنیانگذار و مدیرعامل وان پلاس، پیت لاو در شبکه اجتماعی «Weibo» از عدم ارسال گوشی‌های سری وان پلاس ۹ به این مرجع خبر داده. این موضوع کمی تعجب‌برانگیز است چرا که این کمپانی از امتیازهای DxOMark برای بازاریابی محصولاتش استفاده کرده است.

وان پلاس ۹

در حالی که پیت لاو علت چنین موضوعی را اعلام نکرده، احتمالا بررسی‌های اخیر DxOMark منجر به چنین موضوعی شده است. برای مثال اخیرا گلکسی S21 اولترا در بررسی این وب‌سایت به امتیاز پایین‌تری نسبت به نسل قبلی دست پیدا کرده که بسیاری با آن موافق نیستند. شاید وان پلاس برای جلوگیری از روبه‌رو شدن با چنین مشکلی، تصمیم به عدم ارسال پرچمدارهای آینده‌اش گرفته است.

با توجه به تصمیم اخیر وان پلاس نه تنها دوربین گوشی‌های سری وان پلاس ۹، بلکه نمایشگر یا کیفیت صدای این محصولات هم توسط DxOMark بررسی نخواهند شد.

این اولین باری نیست که محصولات وان پلاس توسط این مرجع مورد بررسی قرار نمی‌گیرند. گوشی‌های وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳T هم از سوی DxOMark بررسی نشده‌اند، با این حال این مرجع در سال‌های اخیر موردتوجه زیادی قرار گرفته است.

پرچمدارهای جدید وان پلاس یک روز پس از رونمایی جهانی، در چین معرفی خواهند شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato