شاتل موبایل به مناسبت سال نو به مشترکین خود بسته مکالمه رایگان هدیه می‌دهد

شاتل موبایل به مناسبت سال نو به مشترکین خود بسته مکالمه رایگان هدیه می‌دهد

شاتل موبایل در روز تحویل سال ۱۴۰۰، به تمامی مشترکین خود بسته مکالمه رایگان درون شبکه و برون شبکه هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور در روز ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ که همزمان با تحویل سال جدید شمسی (سال ۱۴۰۰) نیز خواهد بود، بسته ۳۰ دقیقه مکالمه برون‌شبکه به علاوه ۳۰ دقیقه مکالمه درون‌شبکه را به عنوان عیدی برای تمامی مشترکین خود فعال خواهد کرد. به این ترتیب کاربران می‌توانند تبریکات نوروزانه خود را در لحظات پس از سال تحویل با سایر اعضای خانواده خود به طور رایگان انجام دهند و دغدغه هزینه تماس را نداشته باشند.

علاوه بر این شاتل موبایل جشنواره‌ای مختص نوروز ۱۴۰۰ تدارک دیده که طی آن مشترکین این اپراتور می‌توانند در ۱۴ روز نوروز، هر روز بدون قرعه‌کشی عیدی‌ شامل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و کدهای تخفیف شگفت انگیز دریافت کنند. این هدایا متفاوت است و با سر زدن به اپلیکیشن مای شاتل می‌توان به آنها دست پیدا کرد.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش G3 و ۴G/LTE در سراسر کشور است که برای نخستین بار در ایران، فناوری نوآورانه «سیم‌کارت هوشمند» را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده که بر اساس آن، سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده محل حضور مشترک، بهترین آنتن و پوشش شبکه را به طور خودکار برای وی انتخاب می‌کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور موبایل مجازی نیز مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato