همه چیز درباره آیفون 13
گوگل اپ کاربردی Stack را برای اسکن و مدیریت اسناد معرفی کرد

گوگل اپ کاربردی Stack را برای اسکن و مدیریت اسناد معرفی کرد

تیم «Area 120» گوگل که سابقه درخشانی در توسعه اپلیکیشن‌های سبک و کاربردی دارد، برنامه اسکنر جدیدی به نام «Stack» با قابلیت‌های خوبی توسعه داده‌اند که از روز نهم فروردین‌ماه به گوگل پلی استور اضافه شده و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ بار دانلود شده است.

برنامه Stack قابلیت‌های کم و بیش مشابهی با سایر اپلیکیشن‌‌های اسکن اسناد و مدارک دارد و امکان اسکن کردن با کیفیت خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این تفاوت که اپلیکیشن جدید اسکنر، به صورت مناسبی فایل‌های اسکن شده را دسته بندی و سازماندهی کرده و سپس فایل‌ها را در گوگل درایو ذخیره می‌‌کند. در نتیجه مدیریت فایل‌های اسکن شده ساده‌تر و راحت‌تر از همیشه خواهد بود.

کاربران به راحتی می‌توانند از طریق دوربین گوشی هوشمند اسناد مورد نظر خود را اسکن کرده و در فرمت عکس یا فایل PDF‌ ذخیره کنند. فایل‌های اسکن شده اعم از صورتحساب‌‌ها، رسیدهای بانکی، اسناد هویتی مثل کارت ملی و شناسنامه در کنار سایر مدارک به شکل مناسبی طبقه بندی و سازماندهی می‌شوند. در نتیجه کاربران به راحتی می‌توانند به اسناد و مدارک اسکن شده دسترسی داشته باشند.

به علاوه امکان ذخیره برخی فایل‌های اسکن شده خاص در پوشه‌ای جداگانه وجود دارد تا کاربران بتوانند به سرعت به آنها دسترسی داشته باشند. در واقع یکی از ویژگی‌های خوب این برنامه امکان سازماندهی سریع و آسان فایل‌ها و اسناد اسکن شده است. همچنین امکان جستجوی اسناد اسکن شده برای کاربران فراهم شده است.

از سوی دیگر اپلیکیشن Stack به قوانین مربوط به رعایت حریم خصوصی کاربران اهمیت ویژه‌ای نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند برای حفاظت از داده‌های خود، تایید هویت بیومتریکی از طریق اثرانگشت را برای برنامه تعریف کنند. اپلیکیشن Stack کاملا رایگان است و هیچ گونه تبلیغ یا خرید درون برنامه‌ای برای آن تعریف نشده است.

در حال حاضر کاربران ایالات متحده و برخی کشورهای خاورمیانه می توانند اپلیکیشن جدید اسکنر Stack را از طریق گوگل پلی استور دانلود کنند. جالب است که کاربران انگلستان هنوز به این برنامه دسترسی ندارند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato