ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

معرفی پیام‌رسان بومی آی‌گپ به عنوان بستر ثبت‌نام واکسن کرونا «کوو ایران» برکت

پیام رسان بومی آی‌گپ به عنوان یکی از بسترهای ثبت‌نام از متقاضیان فاز سه مطالعات بالینی واکسن کرونا کوو ایران برکت معرفی شد. با توجه به اینکه در مرحله نخست، اثربخشی واکسن کوو ایران برکت ...

پیام رسان بومی آی‌گپ به عنوان یکی از بسترهای ثبت‌نام از متقاضیان فاز سه مطالعات بالینی واکسن کرونا کوو ایران برکت معرفی شد.

با توجه به اینکه در مرحله نخست، اثربخشی واکسن کوو ایران برکت روی افراد دریافت کننده 5 میکروگرم، بیش از 90 درصد اعلام شده است، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای فاز دوم و سوم تست واکسن کوو ایران برکت فراخوان منتشر کرده و خبر از آغاز فاز دوم و سوم غربالگری واکسن کوو ایران برکت داده است.

آی‌گپ

بر این اساس یکی از راه‌های ثبت نام و غربالگری این واکسن در آی‌گپ است و علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر نسخه اندروید و iOS یا از طریق نسخه وب آی‌گپ نیز اقدام به ثبت نام کنند. همچنین اعلام شده کد ملی کاربران جهت احراز هویت الزامی است. آنطور که ستاد فرمان امام اعلام کرده، جامعه آماری 20 هزار نفری در این فاز از طریق پیام رسان بومی آی‌گپ ثبت نام می‌شوند.

داوطلبان برای ثبت نام کافی است وارد پلتفرم آی‌گپ شده سپس به بخش آیلند مراجعه و وارد سرویس مربوط به واکسن کوو ایران برکت شوند. پس از تایید توافق نامه در مرحله بعدی می‌بایست اطلاعات خود را وارد نمایند. در این مرحله نیاز است تا تمام موارد خواسته شده شامل اطلاعات فردی و پزشکی را به درستی تکمیل کنند. برخی از سوالات به صورت چند گزینه‌ای و برخی دیگر تشریحی هستند. پس از ثبت تمامی اطلاعات کد پیگیری برای هر کاربر در آیگپ ارسال می‌شود.

 • شرایط داوطلبان برای حضور در آزمایش بالینی به شرح زیر اعلام شده است:
 • عدم بارداری و تعهد به عدم بارداری در 2 ماه پس از دریافت دوز دوم
 • عدم حضور در سایر مطالعات بالینی شرکت های تولید کننده واکسن
 • محدوده سنی 18 تا 75 سال

ستاد فرمان امام همچنین اعلام کرده «داوطلبین نهایی پس از تزریق دو دوز واکسن به فاصله 28 روز، بایستی در روزهای 14، 28، 42، 90، 180 و 360 نیز به مراکز تعیین شده جهت معاینات تکمیلی مراجعه نمایند. برنامه مراجعه شما توسط همکاران ما با شما هماهنگ خواهد شد. ضمنا هر 14 روز یک بار ما سوالات کوتاهی را از شما بصورت تلفنی یا از طریق اپلیکیشن خواهیم پرسید.»

داوطلبان ثبت نام شده در صورتی که برای غربالگری مورد تایید قرار بگیرند ، زمان مراجعه به آزمایشگاه به همراه نام مرکز درمانی جهت انجام تست‌های بالینی مشخص و برای داوطلب از طریق آی‌گپ ارسال خواهد شد.

پس از انجام تست‌های فوق طی یک سال تمام علائم بالینی داوطلب چک خواهد شد تا از نتایج عملکرد واکسن اطمینان حاصل شود.

آی‌گپ از پیام‌رسان‌های بومی به شمار می‌رود که از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. این پیام رسان در حال حاضر بیش از ۱ میلیون نصب فعال در گوگل پلی و بیش از ۱ میلیون نصب فعال در کافه بازار دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
 • molavy
  molavy | ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

  هرکسی ثبت نام کنه خره
  صبر کنید فایزر میاد
  آمریکا میخواد تحریم ها رو برداره

مطالب پیشنهادی