تصویر نمونه اولیه آیفون ۱۳ مینی طراحی ماژول دوربین آن را به خوبی نشان می‌دهد

تصویر نمونه اولیه آیفون ۱۳ مینی طراحی ماژول دوربین آن را به خوبی نشان می‌دهد

پیشتر رندرهای رنگی آیفون ۱۳ مینی به اشتراک گذاشته شده بود که چیدمان متفاوت حسگرهای آن را در ماژول دوربین پنل پشتی به خوبی نشان ‌می‌داد. اکنون تصویر منتشر شده از نمونه اولیه این گوشی هوشمند نیز همان طراحی را تایید می‌کند.

براساس گزارش‌های منتشر شده،‌ اپل شهریور یا مهر ماه امسال قصد دارد از سری جدید آیفون ۱۳ رونمایی کند. انتظار می‌رود آیفون ۱۳ نیز مانند نسل قبلی خود یعنی سری آیفون ۱۲ در چهار مدل شامل آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس به بازار عرضه شوند. هر چند در برخی گزارش‌ها عنوان شده که این سری تغییرات زیادی را به همراه نخواهد داشت اما توسط برخی منابع آگاه اطلاعات جدیدی در مورد ظاهر آیفون ۱۳ مینی به اشتراک گذاشته شده است.

قبل از هر چیز باید به این نکته توجه داشت که هنوز تا زمان آغاز تولید سری آیفون ۱۳ از سوی اپل زمان زیادی باقی مانده است. بنابراین این طرح‌ها تنها نمونه‌های اولیه این گوشی هستند و ممکن است دستگاه با طراحی کاملا متفاوتی معرفی شود. با این وجود تصویر ارائه شده نمای بهتری از پنل پشتی آیفون ۱۳ مینی ارائه می‌دهد.

اگر چه ماژول دوربین پنل پشتی دستگاه همچنان از پیکربندی مربع شکل برخوردار است،‌ اما دو تغییر اساسی در آن دیده می‌شود. چیدمان لنزها مانند آیفون ۱۲ مینی به صورت عمودی نیستند و چینشی مورب به خود گرفته‌اند. علاوه بر این، برای کل ماژول لنز و با هدف قرار دادن لنزهای بزرگتر طراحی جدید در نظر گرفته شده، زیرا باید سه دوربین و یک سنسور لایدار را در محفظه مربعی شکل خود جای دهد. همچنین به نظر می‌رسد نسخه مینی آیفون ۱۳ کمی ضخیم‌تر از آیفون ۱۲ مینی باشد.

مشخص است که چهار مدل موجود در این سری از پیکربندی‌های یکسانی برخوردار نخواهند بود. به نظر می‌رسد تمرکز اصلی اپل در سری جدید آیفون روی نمایشگر و دوربین آن خواهد بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato