ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

اولین قرعه‌کشی ماه مبارک رمضان مدیران خودرو با 15 برنده گوشی شیائومی انجام شد

مدیران خودرو به تازگی اولین قرعه کشی 15 عدد گوشی تلفن همراه شیائومی ویژه خریداران خودروهای این شرکت را از میان خریداران خودرو در ماه مبارک رمضان برگزار کرد. مدیر بازاریابی شرکت مدیران خودرو در ...

مدیران خودرو به تازگی اولین قرعه کشی 15 عدد گوشی تلفن همراه شیائومی ویژه خریداران خودروهای این شرکت را از میان خریداران خودرو در ماه مبارک رمضان برگزار کرد.

مدیر بازاریابی شرکت مدیران خودرو در ابتدای مراسم قرعه کشی گفت: شرکت مدیران خودرو هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان، طرحی را برای اهدای هدیه به خریداران خودروهای ام وی ام و بازدیدکنندگان از نمایندگی های سراسری این شرکت آغاز کرد.

بابک صدرایی افزود: شرکت مدیران خودرو در این طرح تعداد 50 عدد گوشی شیائومی و برای بازدید کنندگان نیز 300 عدد هندزفری شیائومی در نظر گرفته است که از طریق قرعه کشی به این عزیزان اهدا می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا و برای رعایت اصول بهداشتی، قرعه کشی میان خریداران و بازدید کنندگان در چند مرحله برگزار می شود.

صدرایی گفت: امروز اولین مرحله این قرعه کشی گوشی همراه با انتخاب 15 برنده گوشی شیائومی برگزار شد. دوره دوم قرعه کشی نیز در تاریخ 16 اردیبهشت ماه خواهد بود و آخرین دوره قرعه کشی نیز در روز عید سعید فطر برگزار می شود

وی افزود: از ابتدای ماه رمضان تا به امروز تعداد 430 نفر اقدام به خرید خودرو و تکمیل وجه کرده اند که قرعه کشی از میان این افراد انجام می شود.

صدرایی در ادامه اظهار داشت: قرعه کشی 300 هندزفری به صورت یک روز در میان برگزار می شود و اسامی برندگان نیز در اینستاگرام  و وب سایت این شرکت اعلام می شود.

یادآور می شود مراسم قرعه کشی در محل نمایندگی 246 مدیران خودرو حیدری  صورت پذیرفت که از نمایندگان قدیمی و فعال این برند محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی