اولین تصاویر گلکسی زد فولد ۳ افشا شد: دوربین زیر نمایشگر و پشتیبانی از S Pen

اولین تصاویر گلکسی زد فولد ۳ افشا شد: دوربین زیر نمایشگر و پشتیبانی از S Pen

سامسونگ می‌خواهد امسال از دو گوشی تاشوی جدید رونمایی کند که یکی از آن‌ها، گلکسی زد فولد ۳ نام دارد. حالا شاهد افشای تصاویری از این دستگاه هستیم که برخی ویژگی‌های آن را مشخص می‌کند.

مدت‌هاست شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعات درباره نسل بعدی گوشی تاشو کره‌ای‌ها هستیم و تصاویر اخیر، برخی از آن‌ها را تایید می‌کنند. به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد از جدیدترین فناوری‌ها در این محصولش استفاده کند.

طبق تصاویر، کره‌ای‌ها از طراحی متفاوتی برای گلکسی زد فولد ۳ استفاده می‌کنند و شباهتی میان آن و گوشی‌های سری گلکسی S21 وجود ندارد. برای مثال در این دستگاه خبری از حفره در مرکز نمایشگر برای میزبانی دوربین سلفی نیست و برای اولین بار شاهد استفاده از دوربین زیر نمایشگر در یک گوشی تاشو خواهیم بود.

گلکسی زد فولد ۳

سامسونگ از مدت‌ها قبل مشغول بررسی فناوری دوربین زیر نمایشگر است و حالا ظاهرا قصد دارد از آن به همراه نسل جدید گوشی‌های تاشو خود رونمایی کند.

کره‌ای‌ها اوایل سال جاری میلادی با معرفی سری گلکسی S21 تصمیم گرفتند پشتیبانی از قلم S Pen را برای اولین بار به یک گوشی غیر از سری گلکسی نوت اضافه کنند. حالا طبق تصاویر اخیر، این روند ادامه دارد و گلکسی زد فولد ۳ از آن پشتیبانی خواهد کرد. طبق تصویر، کاربر در کنار تماس ویدیویی، می‌تواند یادداشت‌برداری کند. گزارش‌ها از قلم S Pen هیبریدی جدید برای این محصول خبر می‌دهند.

گلکسی زد فولد ۳

استفاده از قلم می‌تواند برای نمایشگر داخلی خطرناک باشد و روی آن خط و خش بیندازد، با این حال کره‌ای‌ها می‌خواهند برای نمایشگر، حاشیه‌ها و حتی لولا از فناوری جدیدی به نام «زره» یا Armor استفاده کنند تا کاربران نگرانی از این بابت نداشته باشند. سامسونگ برای نمایشگر بیرونی از گوریلا گلس ویکتوس استفاده خواهد کرد.

گلکسی زد فولد ۳

سامسونگ هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ رونمایی از این دستگاه و همچنین گلکسی زد فلیپ ۳ منتشر نکرده، با این حال گزارش‌ها از معرفی آن‌ها در ماه ژوئیه خبر می‌دهند. با توجه به گزارش‌ها، احتمالا با بهترین گوشی سامسونگ در سال ۲۰۲۱ روبه‌رو خواهیم شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato