همه چیز درباره آیفون 13
کلاب هاوس آزمایش نسخه بتای اپ اندرویدی خود را شروع کرد

کلاب هاوس آزمایش نسخه بتای اپ اندرویدی خود را شروع کرد

کلاب هاوس در ماه‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته و شمار کاربرانش افزایش چشمگیری داشته، اما اپ این شبکه اجتماعی تنها در اختیار کاربران iOS قرار دارد. این شرکت در گذشته از برنامه‌اش برای توسعه اپ اندرویدی آن خبر داده بود و حالا آزمایش اپ اندرویدی کلاب هاوس از طریق کانال بتا کلید خورده است.

اخیرا نسخه مخصوص iOS کلاب هاوس بروزرسانی شده و تغییراتی را تجربه کرده. این شبکه اجتماعی در کنار اعلام این بهبودها، از شروع انتشار نسخه بتای اپ اندرویدی خود خبر داده و شمار کمی از کاربران به آن دسترسی پیدا کرده‌اند. این اپ در هفته‌های آینده در اختیار کاربران بیشتری قرار می‌گیرد.

اپ کلاب هاوس در حال حاضر تنها در اختیار کاربران iOS قرار دارد، با این حال کاربران اندرویدی در ماه‌های اخیر توجه زیادی به این شبکه اجتماعی داشته‌اند. محبوبیت بالای این برنامه باعث شده شبکه‌های اجتماعی مطرح مانند فیسبوک، تلگرام، توییتر و اینستاگرام قابلیت چت صوتی را به پلتفرم‌های خود اضافه کنند.

اپ اندرویدی کلاب هاوس

این اقدامات باعث افزایش رقابت در بازار می‌شود، بنابراین کلاب هاوس باید هرچه زودتر اپ اندرویدی خود را منتشر کند تا کاربرانش را از دست ندهد و بتواند همچنان رشد بالایی را تجربه کند.

در حال حاضر کلاب هاوس اطلاعاتی درباره تاریخ دقیق انتشار نسخه اندرویدی برنامه خود منتشر نکرده، با این حال با توجه به اینکه شمار کمی از کاربران هم اکنون به آن دسترسی پیدا کرده‌اند، احتمالا در هفته‌های آینده تعداد بالایی از صاحبان دستگاه‌های اندرویدی هم می‌توانند از آن استفاده کنند.

با انتشار اپ اندرویدی این شبکه اجتماعی، احتمالا سیستم دعوتنامه کنونی هم از کلاب هاوس حذف می‌شود و کاربران می‌توانند بدون دعوتنامه از آن استفاده کنند. باید منتظر ماند و دید با اضافه شدن قابلیت چت صوتی به شبکه‌های اجتماعی مطرح، آیا کلاب هاوس می‌تواند به رشد خود ادامه دهد یا اینکه پس از مدتی به فراموشی سپرده می‌شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato