پشتیبانی از کیف پول‌های شخص ثالث به Blockchain Wallet سامسونگ اضافه شد

پشتیبانی از کیف پول‌های شخص ثالث به Blockchain Wallet سامسونگ اضافه شد

سامسونگ دارای یک کیف پول رمزارز اختصاصی برای تلفن‌های هوشمند گلکسی است که شاید خیلی‌ها از وجود آن بی‌خبر باشند. این سرویس از امروز از کیف پول‌های شخص ثالث و کیف پول‌های سرد رمزارزها پشتیبانی خواهد کرد.

این غول فناوری کره‌ای می‌گوید Samsung Blockchain Wallet به‌تازگی تغییراتی داشته تا افراد راحت‌تر بتوانند دارایی‌های رمزارزی خود را در آن ذخیره کنند. کیف پول سامسونگ حالا می‌تواند به کیف پول‌های سخت‌افزاری از جمله Ledger Nano S و Ledger Nano X وصل شود. البته باید در نظر داشته باشید که پشتیبانی این کیف پول هنوز صرفا به بیت‌کوین، اتریوم، توکن‌های ERC20 و ترون و توکن‌های TRC محدود است.

کاربران با این سرویس می‌توانند به جدیدترین اخبار دنیای رمزارزها هم دسترسی پیدا کنند. سامسونگ امکانی را فراهم کرده تا یک خبرخوان اختصاصی اخبار سایت‌هایی مثل «CoinDesk» را به دست آن‌ها برساند.

کیف پول سامسونگ همچنین از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی (DApps) که روی بلاکچین ساخته شده باشند، برای احراز هویت و تبادل دارایی روی پلتفرم‌های مختلف پشتیبانی خواهد کرد. دارایی‌هایی که در این کیف پول ذخیره می‌کنید، با سیستم امن Knox سامسونگ رمزنگاری می‌شوند. داده‌های حساس و محرمانه شما در فضایی جداگانه از سیستم عامل نگهداری می‌شوند تا در معرض خطر قرار نگیرند. افزون بر این، یک پردازنده امن اختصاصی از آن‌ها محافظت می‌کند و فقط از طریق اثر انگشت یا PIN می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

سامسونگ معتقد است که نوآوری تنها از طریق سیاست‌های آزادانه و مشارکتی ممکن می‌شود و به همین خاطر دسترسی به اکوسیستم بلاکچین خود را از طریق Samsung Blockchain SDK باز کرده است. توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی بسازند که حساب‌های بلاکچین را کنترل و مدیریت کند.

کیف پول بلاکچین سامسونگ در اختیار گوشی‌های مجهز به اندروید ۹ یا بالاتر قرار دارد. منتها این شرکت می‌گوید دسترسی به این امکانات ممکن است با توجه به مدل دستگاه و بازار هدف، متفاوت باشد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato