ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مشاوره دامپزشکی اسنپ‌ دکتر
تکنولوژی

سرویس مشاوره دامپزشکی حیوانات خانگی اسنپ‌ دکتر آغاز به کار کرد

سرویس مشاوره دامپزشکی اسنپ‎ دکتر برای حیوانات خانگی راه‌اندازی شد. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد که 24 ساعته از دامپزشکان درباره مسائل مربوط به حیوانات خانگی خود به صورت متنی و تلفنی مشاوره بگیرند. ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۰

سرویس مشاوره دامپزشکی اسنپ‎ دکتر برای حیوانات خانگی راه‌اندازی شد. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد که 24 ساعته از دامپزشکان درباره مسائل مربوط به حیوانات خانگی خود به صورت متنی و تلفنی مشاوره بگیرند.

در حال حاضر این مشاوره برای حیوانات خانگی شامل دام‎‌های کوچک و پرندگان خانگی ارائه می‌شود و امکان دریافت مشاوره پزشکی برای مسائلی چون بیماری‎های عمومی، رفتارشناسی و آموزش، واکسیناسیون، روش‌های پیشگیری از بیماری، دوره نقاهت جراحی‌ها و غیره برای حیوانات خانگی وجود دارد.

برای دریافت مشاوره‌ی حیوانات خانگی می‎توانید با مراجعه به سوپراپ اسنپ، سرویس «پزشک و مشاور» را انتخاب کنید و از طریق بنر «مشاوره با دامپزشک»‎ به لیست دامپزشکان اسنپ‎ دکتر دسترسی پیدا کنید و مشاوره‌ی خود با پزشکان را به صورت متنی یا تلفنی آغاز کنید.

مشاوره دامپزشکی اسنپ‌ دکتر

دامپزشکان متقاضی برای ارائه‌ی مشاوره پزشکی در سرویس دامپزشکی هم می‌توانند با مراجعه به بخش ثبت‌نام پزشک و مشاور در سایت اسنپ‌دکتر مشخصات خود را وارد و برای همکاری با مشاوره دامپزشکی اسنپ‌دکتر اعلام آمادگی کنند.

از آنجا که اسنپ‌دکتر خود را دوستدار حیوانات و مسئول در قبال حقوق حیوانات می‎‌داند، به تازگی امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات (کرولتی‎‌فری) را هم به در قسمت تهیه نسخه داروی خود اضافه کرده که جزئیات مرتبط با آن را قبلا در دیجیاتو به اطلاع شما رساندیم. 

سرویس «پزشک و مشاور» اسنپ‌ دکتر امکان دسترسی آسان به مشاوره پزشکی و روانشناسی 24 ساعته و دسترسی به خدمات پزشکی‌ای چون آزمایش پزشکی در منزل، ویزیت و خدمات پرستاری در منزل را برای کاربران فراهم می‎‌کند که حالا با مشاوره‌های دامپزشکی از همیشه کامل‌تر شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی