تصاویر کیس پیکسل ۶ احتمال مجهز بودن به دوربین زوم پریسکوپی را تقویت می‌کند

تصاویر کیس پیکسل ۶ احتمال مجهز بودن به دوربین زوم پریسکوپی را تقویت می‌کند

تصاویر کیس پیکسل ۶ احتمال مجهز بودن به دوربین زوم پریسکوپی را تقویت می‌کند

روز گذشته تصاویری از قاب محافظ پیکسل ۶ منتشر شد که طراحی متفاوت ماژول دوربین آن را تا حدی نشان می‌داد. اکنون تصاویر جدیدی از کیس نسخه معمولی و پرو نسل جدید پیکسل گوگل منتشر شده که نشان می‌دهد طراحی و ابعاد دستگاه شبیه به پیکسل ۴ XL است و احتمال مجهز بودن به دوربین زوم پریسکوپی را تقویت می‌کند.

دوربین‌های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو بر خلاف سایر گوشی‌های موجود در بازار که ماژول آن‌ها در گوشه سمت چپ بالا با چیدمان عمودی و در نیمه بالایی پنل پشت گوشی قرار گرفته‌اند، طراحی متفاوتی دارد. به علاوه به نظر می‌رسد روی کیس پیکسل ۶ پرو یک حفره اضافی  برای دوربین دیده می‌شود که می‌تواند به دوربین تله فوتو مربوط باشد.

نمایشگر ۶.۴ اینچی پیکسل ۶ بسیار شبیه به گوشی پیکسل ۴ XL با نمایشگر ۶.۳ اینچی است و همانطور که در تصاویر دیده می‌شود، گوشی پیکسل ۶ پرو با نمایشگر ۶.۷ اینچی ادعا شده خود می‌تواند به بزرگترین گوشی پیکسل تبدیل شود. ابعاد نسخه معمولی ۱۵۸.۶ در ۷۴.۸ در ۸.۹ میلی‌متر و نسخه پرو ۱۶۳.۹ در ۷۵.۸ در ۸.۹ میلی‌متر است.

در مورد دوربین اضافی پیکسل ۶ پرو، گمانه‌زنی‌ها نشان می‌دهد که احتمالا گوگل قصد دارد یک دوربین تله فوتو ۸ مگاپیکسلی را به دوربین‌های عریض و فوق عریض خود اضافه خواهد کرد. همچنین گوگل ظاهرا از یک سنسور کاملا جدید ۵۰ مگاپیکسلی در این گوشی استفاده خواهد کرد. تاثیر بسیار خوب سنسورهای ۵۰ مگاپیکسلی سونی و سامسونگ در گوشی‌های موجود دیده شده است و تصاویر ثبت شده با این سنسور از نظر دامنه دینامیکی و تمرکز بسیار عالی هستند.

معمولا گوشی‌های گوگل به دلیل الگوریتم‌های عکاسی خوبی که دارند حتی با سنسورهای ۱۲ مگاپیکسلی نیز تصاویر با کیفیتی ارائه می‌دهند و حالا اگر پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو بخواهند با دوربین اضافی دیگری به بازار عرضه شوند باید دید کاربران چه تغییری در کیفیت تصویربرداری تجربه خواهند کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل