همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت تیزر جدیدی برای رویداد معرفی ویندوز ۱۱ منتشر کرد [تماشا کنید]

مایکروسافت تیزر جدیدی برای رویداد معرفی ویندوز ۱۱ منتشر کرد [تماشا کنید]

مایکروسافت فردا رسما از نسل جدید سیستم عاملش رونمایی می‌کند. حالا ردموندی‌ها تیزر کوتاهی برای رویداد معرفی ویندوز ۱۱ منتشر کرده‌اند.

فردا پس از انتشار گزارش‌های فراوان و البته افشای یک بیلد از ویندوز ۱۱، مایکروسافت بالاخره از سیستم عامل جدیدش رونمایی می‌کند. مدیرعامل مایکروسافت در گذشته گفته بود که این سیستم عامل، یکی از مهم‌ترین بروزرسانی‌های ویندوز در دهه اخیر خواهد بود. حالا شاهد انتشار تیزر جدیدی برای مراسم فردا در حساب توییتری ویندوز هستیم.

در این ویدیو، بازتاب تصویر پس زمینه ویندوز ۱۱ درون چشم فردی به چشم می‌خورد. اگرچه این تیزر اطلاعات زیادی در اختیارمان قرار نمی‌دهد، اما ظاهرا با یک انیمیشن ظریف روبه‌رو هستیم. با این وجود نمی‌دانیم که چنین حرکتی مربوط به تیزر می‌شود یا اینکه ردموندی‌ها می‌خواهند از افکت انیمیشنی جدیدی در هنگام راه‌اندازی یا بوت ویندوز ۱۱ استفاده کنند.

مایکروسافت تا به امروز چندین تیزر برای سیستم عامل بعدی‌اش منتشر کرده تا هیجان‌ها را برای مراسمش افزایش دهد. با این حال با توجه به افشای بیلد ویندوز ۱۱، از ظاهر و برخی قابلیت‌های این سیستم عامل اطلاع داریم، هرچند شاید ردموندی‌ها از تغییرات گسترده‌تری در مراسم فردا رونمایی کنند.

ویندوز ۱۱ در کنار تغییرات ظاهری که البته اکثر آن‌ها تفاوتی با چیزی که در ویندوز ۱۰X دیده‌ایم، ندارند، به قابلیت‌های جدیدی هم مجهز می‌شود. برای مثال انتظار داریم در این سیستم عامل با ژست‌های لمسی جدیدی روبه‌رو شویم.

این سیستم عامل همچنین از پنل Ink Workspace جدیدی بهره می‌برد و همچنین از ویژگی بیدار شدن با لمس و مدیریت بهتر مانیتورها پشتیبانی می‌کند. انتظار داریم ویندوز ۱۱ قادر به پشتیبانی از ویجت‌های شخص ثالث هم باشد.

در نهایت چندین بنچمارک از ویندوز ۱۱ منتشر شده که از بهبود قابل توجه عملکرد سیستم‌ها خبر می‌دهند، البته نمی‌توان کاملا به آن‌ها اطمینان کرد. علاوه بر این، شاید با ویندوز ۱۱ SE هم روبه‌رو شویم.

فردا ما در دیجیاتو رویداد معرفی ویندوز ۱۱ را بطور کامل و زنده پوشش می‌دهیم، بنابراین برای اطلاع از هرآنچه در مراسم مایکروسافت می‌گذرد، تنها کافیست دیجیاتو را دنبال کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato