ایرباد گلکسی بادز ۲ سامسونگ با قیمت کمتر از ۱۷۰ دلار از راه می‌رسد

ایرباد گلکسی بادز ۲ سامسونگ با قیمت کمتر از ۱۷۰ دلار از راه می‌رسد

ایرباد گلکسی بادز ۲ سامسونگ با قیمت کمتر از ۱۷۰ دلار از راه می‌رسد

پس از اینکه شاهد انتشار رندرهای ایرباد بی‌سیم گلکسی بادز ۲ بودیم، حالا قیمت این محصول افشا شده که آن را ارزان‌تر از گلکسی بادز پرو نشان می‌دهد.

طبق گزارشی جدید، سامسونگ این ایرباد را با قیمتی بالاتر از ۱۴۹ دلار اما پایین‌تر از ۱۶۹ دلار روانه بازار ایالات متحده آمریکا خواهد کرد که ۵۰ دلار ارزان‌تر از گلکسی بادز پرو در این کشور است. با توجه به این موضوع، احتمالا برخلاف انتظار اولیه بادز ۲ جایگزین مستقیمی برای بادز پرو نخواهد بود.

قیمت افشا شده برای گلکسی بادز ۲، آن را میان گلکسی بادز اصلی و گلکسی بادز لایو قرار می‌دهد، بنابراین ظاهرا گلکسی بادز پرو همچنان در رده بالاتری به حیاتش ادامه خواهد داد.

طبق شایعات، این ایرباد جدید کره‌ای‌ها حداقل در ۴ رنگ وارد بازار می‌شود که شامل صوتی و سبز هم خواهد بود. بر اساس جزئیات تاییدیه FCC، کیس قابل شارژ چهارگوش این محصول به یک باتری ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می‌شود و هرکدام از گوشی‌های گلکسی بادز ۲ هم دارای باتری ۶۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

گلکسی بادز ۲

سامسونگ این ایرباد را به قابلیت حذف نویز فعال مجهز نمی‌کند که فقدان همین فناوری می‌تواند دلیل اصلی قیمت پایین‌ترش نسبت به بادز پرو باشد.

در حال حاضر نمی‌دانیم کره‌ای‌ها در چه تاریخی از جدیدترین ایرباد بی‌سیم‌ خود رونمایی می‌کنند، اما به احتمال زیاد در مراسم معرفی گوشی‌های تاشو جدید و همچنین ساعت هوشمند سامسونگ با آن ملاقات کنیم.

طبق شایعات، سامسونگ در مرداد ماه مراسمی برای رونمایی از گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ برگزار خواهد کرد. علاوه بر این، دیشب سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱ همزمان با رونمایی از رابط کاربری جدید One UI Watch، از معرفی نسل آینده ساعت هوشمندش در همین تابستان خبر داد. بنابراین انتظار می‌رود در مراسم پیش رو، در کنار گوشی‌های تاشو جدید با گلکسی واچ ۴ و همچنین گلکسی بادز ۲ هم روبه‌رو شویم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل