ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گزارش عملکرد رایتل
تکنولوژی

گزارش عملکرد سه ماهه رایتل منتشر شد: سبقت شاخص‌های عملکردی 1400 از سال 99

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سه ماهه نخست سال 1400 توانسته رکوردهای تازه‌ای در شاخص‌های اصلی عملکرد خود به ثبت رساند که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش 59 درصدی مصرف اینترنت همراه و رشد ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۱

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سه ماهه نخست سال 1400 توانسته رکوردهای تازه‌ای در شاخص‌های اصلی عملکرد خود به ثبت رساند که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش 59 درصدی مصرف اینترنت همراه و رشد 71 درصدی جذب مشترکین جدید طی بهار امسال در مقایسه با سه ماه ابتدایی سال گذشته اشاره کرد.

این اپراتور تلفن همراه گزارشی از عملکرد سه ماهه خود در بهار 1400 منتشر کرده است که نشان از رشدهای قابل توجه در بخش‌های مختلف دارد که حاکی از تداوم روند رشد پایدار آن‌ها در ادامه مسیر 2 سال گذشته است.

رایتل در گزارش خود به مسیر ترسیم شده از سال 98 و با حضور مدیرعامل جدید، «یاسر رضاخواه»، اشاره کرده و می‌گوید تدوین استراتژی بهبود مستمر در بخش فنی و زیرساختی، تکیه بر مولفه‌هایی چون بهینه‌سازی و افزایش ظرفیت، ارتقای کیفیت و بهره‌وری شبکه ارتباطی و پیاده‌سازی مدیریت یکپارچه برای تسریع و تسهیل اجرای پروژه‌ها، منجر به خلق ارزش پایدار در این اپراتور شناخته شده تلفن همراه کشور شده است.

سال 98، اولین سال سودآوری رایتل بود. اگرچه در انتهای این سال شاهد شیوع پاندمی کرونا در جهان و ایران بودیم اما به نظر می‌رسد این سودآوری برای رایتل باز هم در سال 99 تداوم داشته است. گزارش رایتل خبر از این می‌دهد که این روند رشد اما به این سال ختم نشده و در سه ماهه اول 1400 نیز در مقایسه با سال گذشته، شاهد جهش درآمد و سودآوری رایتل هستیم.

این اپراتور در گزارش خود می‌گوید مستندات سودآوری خود را پس از تایید صورت‌های مالی شرکت توسط سازمان حسابرسی، منتشر خواهد کرد.

به گفته رایتل، درآمد خدمات در بهار 1400 نسبت به بهار 99 با افزایش 38 درصدی همراه بوده و این درآمد در بخش اینترنت همراه نیز، رشد 44 درصدی نسبت به مدت مشابه را ثبت کرده است.

این اپراتور همراه توانسته در سه ماهه ابتدایی سال، با ارائه بسته‌ها و مشوق‌های بسیار، مشترکین خود را به سمت مصرف اینترنت همراه سوق دهد و از این حیث در مقایسه با بهار 99، شاهد افزایش 59 درصدی مصرف اینترنت همراه توسط کاربران رایتل هستیم.

یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها برای اپراتورها، جذب مشترکین جدید است که گزارش عملکرد رایتل در بهار امسال نشان از رشد 71 درصدی این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد که نتیجه آن افزایش سهم بازار این اپراتور است.

این شرکت خدمات ارتباطی در شاخص مشترکین فعال ماهانه و سه ماهه، 23 درصد نسبت به مشترکین فعال مدت مشابه رشد داشته است. این در حالی است که مقایسه سه ماهه نخست امسال با مدت مشابه سال ۹۸ در بسیاری از شاخص‌ها از ۱۰۰درصد هم عبور کرده است.

رایتل در بخش پایانی گزارش می‌گوید با کسب 5 میلیون مشترک فعال سه ماهه در پایان خرداد امسال، موفق به رشد سهم بازار خود شده است که این مهم در ایام شیوع کرونا و تحریم‌ها به دست تحقق یافته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • بابک
    بابک | ۱۲ تیر ۱۴۰۰

    اول خوندم اینتل 😁 گفتم اینتل چرا سال مالی رو شمسی کرده 🤣

مطالب پیشنهادی