شیائومی از فروش یک میلیون پاوربانک با برند ردمی خبر داد

شیائومی از فروش یک میلیون پاوربانک با برند ردمی خبر داد

شیائومی از فروش یک میلیون پاوربانک با برند ردمی خبر داد

شیائومی اوایل سال گذشته دو پاوربانک با برند ردمی و ظرفیت ۱۰,۰۰۰ و ۲۰,۰۰۰ میلی آمپر ساعت معرفی کرد. اکنون این شرکت اعلام کرده است که در مجموع یک میلیون از این دو پاوربانک فروخته شده است.

البته باید اشاره کرد که فروش ۱ میلیون اعلام شده از سوی شیائومی فقط به پاوربانک‌های ردمی مربوط می‌شود. سال گذشته شیائومی اعلام کرده بود که ۱۰ میلیون «پاوربانک می» در هند تولید و فروخته است. همچنین سال ۲۰۱۵ نیز این شرکت با افتخار اعلام کرده بود که پاوربانک ۱۰,۴۰۰ میلی آمپر ساعتی آن‌ها (که سال ۲۰۱۳ معرفی شده بود) با فروش ۱۰ میلیون خود به پرفروش‌ترین لوازم جانبی شیائومی در سطح جهان تبدیل شده است.

پاوربانک ردمی

هم اکنون این دو پاوربانک در کشور هند با تخفیف فروخته می‌شوند و نسخه ۱۰,۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با ۲۰ درصد تخفیف و نسخه ۲۰,۰۰۰ میلی آمپر ساعتی آن با ۳۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسد. در اروپا نیز ظاهرا فقط ۱۰ هزار مدل از این دستگاه‌ها وجود دارد که هم اکنون قیمت آن‌ها ۱۰ یورو کاهش یافته است. مدل بزرگتر پاوربانک‌های ردمی خروجی ۱۸ وات و مدل کوچکتر ۱۰ وات دارند و با استفاده از کابل‌های USB-C یا microUSB می‌توان آن‌ها را شارژ کرد. برای خرید پاوربانک می‌توانید راهنمای خرید دیجیاتو را بخوانید.

به نظر می‌رسد شیائومی برنامه‌های بسیار مشخص و آینده‌داری برای خود دارد. روز گذشته در گزارش دیگری اعلام شد که این شرکت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی، با عبور از اپل و سهم بازار ۱۷ درصدی خود توانسته بعد از سامسونگ به دومین تولیدکننده بزرگ موبایل در جهان تبدیل شود. اگر روند رو به رشد شیائومی با همین سرعت پیش برود، این احتمال وجود دارد که بتواند از سامسونگ نیز پیشی بگیرد و صدرنشین بازار موبایل شود. محصولات این کمپانی چینی در بازار جهانی محبوبیت بالایی دارند و فروش بالایی را تجربه می‌کنند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل