ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اسپاتیفای اشتراک ماهیانه جدیدی را با قیمت کمتر از یک دلار آزمایش می‌کند

اسپاتیفای به صورت آزمایشی طرح اشتراک جدیدی با نام «اسپاتیفای پلاس» (Spotify Plus) را با قیمت ۰.۹۹ دلار برای هر ماه در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار داده است. این طرح اشتراک،‌ ترکیبی از ...

اسپاتیفای به صورت آزمایشی طرح اشتراک جدیدی با نام «اسپاتیفای پلاس» (Spotify Plus) را با قیمت ۰.۹۹ دلار برای هر ماه در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار داده است.

این طرح اشتراک،‌ ترکیبی از طرح‌های قبلی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد ولی کماکان تبلیغات برای کاربران نمایش داده می‌شود، هرچند نمایش آنها تا حدی محدودتر خواهد بود.  در این طرح هیچ‌گونه محدودیتی برای تعداد آهنگ‌هایی که کاربر می‌تواند در هر ساعت رد کند (skip) وجود ندارد.

کاربران در این طرح می‌توانند ترانه‌های خاص و مورد نظر خود را به راحتی گوش دهند و از بین ترانه‌‌ها هر کدام را که تمایل دارند،‌ انتخاب کنند و محدودیت‌ خاصی برای آنها در نظر گرفته نمی‌شود. قیمت طرح اشتراک اسپاتیفای پلاس در حدود یک دهم اشتراک نوع پریمیوم است که در حال حاضر هزینه آن ماهیانه ۹.۹۹ دلار مشخص شده و هیچ آگهی تبلیغاتی برای کاربر نمایش داده نمی‌شود.

اشتراک اسپاتیفای

در اشتراک رایگان اسپاتیفای کاربران نمی‌‌توانند بیش از شش آهنگ را در هر ساعت رد کنند و طرح رایگان فقط به آنها اجازه می‌دهد از ۱۵ لیست پخش انتخاب شده، آهنگ‌هایی را گوش دهند. طرح اشتراک اسپاتیفای پلاس راهکاری ارزان و مقرون به صرفه برای برداشتن برخی محدودیت‌های این چنینی است.

اسپاتیفای با انتشار بیانیه‌ای، طرح اشتراک جدید و ارزان قیمت خود را تایید کرده. سخنگوی این شرکت می‌گوید:

«همواره در تلاش هستیم تا تجربه کاربری بهتری در اختیار کاربران قرار دهیم. به همین منظور طرح اشتراک جدید را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم تا تعداد محدودی از کاربران ابتدا از این طرح به صورت آزمایشی استفاده کنند و فیدبک‌های لازم را دریافت کنیم.»

البته اسپاتیفای اعلام کرده که هیچ تضمینی وجود ندارد این طرح با همین شکل به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار بگیرد و ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Atmmen
    Atmmen | ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

    من کلا همون اول هم مشکلی با تبلیغاتش نداشتم و انتخاب آهنگی که میخواستم برام دردسر بود. خیلی خوبه این طرحو گذاشتن‌؛ دیگه به جای ۱۲۰ دلار در سال، فقط ۱۲ دلار در سال میدیم.

مطالب پیشنهادی