توییتر امکان ورود به این شبکه اجتماعی با اکانت گوگل و اپل را فراهم کرد

توییتر امکان ورود به این شبکه اجتماعی با اکانت گوگل و اپل را فراهم کرد

توییتر به دو روش جدید به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می‌دهد وارد حساب کاربری خود شوند. کاربران از امروز می‌توانند از نسخه وب و اپلیکیشن موبایل با اکانت گوگل خود وارد توییتر شوند یا در iOS با کمک گزینه Sign in with Apple در اپ توییتر لاگین کنند.

پشتیبانی توییتر در پست جدیدی اعلام کرد که امکان ورود با حساب گوگل در نسخه‌های موبایل و وب فراهم شده و کاربران اپل هم با اپ iOS این شبکه اجتماعی می‌توانند با اپل آیدی وارد حسابشان شوند. قابلیت ورود با اپل آیدی به‌زودی برای نسخه وب توییتر هم فعال می‌شود. افزون بر این، با هر دو روش امکان ثبت نام و ساخت حساب کاربری در توییتر هم فراهم شده است.

از میان این دو گزینه Sign in with Apple مورد جذاب‌تری به حساب می‌آید. اپل در WWDC 2019 از این امکان به عنوان جایگزینی برای ورود با حساب فیسبوک و گوگل پرده برداشت و مدعی بود که کاربران با استفاده از Sign in with Apple می‌توانند از ردیابی فعالیت‌های خود جلوگیری کنند. این قابلیت با ایجاد یک ایمیل ثانویه اجازه می‌دهد از ایمیل اصلی خود استفاده نکنید، اما ایمیل‌های لازم را به ایمیل اصلی شما فوروارد می‌کند.

توییتر گوگل اپل

قابلیت ورود با حساب گوگل چند هفته پیش در نسخه بتای اپ اندروید توییتر در دسترس کاربران قرار گرفت و حالا بالاخره به‌صورت نهایی در نسخه پایدار این اپلیکیشن فعال شده است. زمانی که با این قابلیت حساب کاربری جدیدی ایجاد می‌کنید، اکانت شما به‌راحتی ساخته می‌شود و حتی تصویر حساب گوگل یا اپل به‌عنوان تصویر توییتر شما انتخاب می‌شود.

در حال حاضر ممکن است همه کاربران هنوز به این ویژگی دسترسی نداشته باشند و احتمالا باید کمی بیشتر منتظر عرضه جهانی آن بمانند. ظاهرا زمانی که حساب کاربری خود را با اپل می‌سازید، دیگر امکان تغییر گذرواژه را ندارید چون صفحه مربوطه گذرواژه فعلی شما را می‌خواهد. پشتیبانی توییتر می‌گوید امکان قطع اتصال حساب اپل و گوگل با توییتر وجود دارد، اما این قابلیت فقط در نسخه وب در دسترس است که کاربران اپل فعلا نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato