سرویس «دریافت حق اشتراک» به کیف پول دیجی‌پی اضافه شد

سرویس «دریافت حق اشتراک» به کیف پول دیجی‌پی اضافه شد

دیجی‌پی به تازگی محصول جدیدی به نام «خدمات پرداخت و دریافت حق اشتراک» در کیف پول خود ارائه کرده است که به کمک آن کاربران می‌توانند برای خدماتی که به شارژ یا تمدید اشتراک دوره‌ای نیاز دارند، فرآیند تمدید اشتراک خودکار تعریف کنند تا دیگر نگران اتمام اشتراک و تمدید آن نباشند.

به‌گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت در هفته‌های اخیر محصول جدیدی به‌نام «درگاه پرداخت اشتراک» عرضه کرده است. این درگاه پرداخت ویژه کسب‌وکارهایی است که از مشتریان خود حق اشتراک یا حق عضویت دریافت می‌کنند.

درگاه پرداخت اشتراک دیجی‌پی قراردادی سه‌جانبه بین کسب‌وکار، مشتری نهایی آن کسب‌وکار و دیجی‌پی است. طی این قرارداد، مشتری به دیجی‌پی اجازه می‌دهد در سررسید اشتراک، هزینه آن را از کیف پول دیجی‌پی او برداشت و به حساب کسب‌وکار پرداخت کند. به این ترتیب اشتراک در زمان سررسید خودکار تمدید می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه به کیف پول و پرداخت با دخالت کاربر نخواهد بود.

با استفاده از این درگاه جدید، دیگر سامانه‌های ارائه‌کننده خدمات و کسب‌وکارهای آنلاین نگران اتمام اشتراک مشتری خود و تمدید یا عدم‌تمدید آن نیستند و مشتری نهایی آن سامانه نیز نگرانی برای اتمام اشتراک و قطع دسترسی خود، نخواهد داشت.

این درگاه پرداخت ویژه سامانه‌های آنلاینی طراحی شده که برای ارائه خدمات، از مشتری حق اشتراک یا حق عضویت دریافت می‌کنند. اگر این درگاه روی سامانه مورد نظر فعال شود و مشتری نهایی هم موافقت خود را برای استفاده از سرویس اعلام کند، دیجی‌پی روند دریافت هزینه و تمدید اشتراک را خودکار انجام می‌دهد.

در همین حال، امکان شارژ خودکار نیز به کیف پول دیجی‌پی اضافه شده که می‌تواند مکمل خدمت درگاه پرداخت اشتراک نیز باشد. کاربران با فعال کردن این امکان، اجازه شارژ خودکار کیف پول را هم به دیجی‌پی می‌دهند. با فعال کردن این قابلیت جدید، دیگر لازم نیست کاربر همواره فرایند شارژ کیف پول را تکرار کند، بلکه کیف پول دیجی‌پی با اجازه کاربر و ضمن اتصال به کارت بانکی او، خودکار شارژ می‌شود.

در حال حاضر نسخه وب و iOS کیف پول دیجی‌پی از امکان «شارژ خودکار» برخوردارند و نسخه اندروید دیجی‌پی نیز به‌زودی به این امکان مجهز خواهد شد.

لازم به ذکر است بنابر اعلام کارشناسان دیجی‌پی، سقف واریز وجه از حساب بانکی به کیف پول دیجی‌پی، در حال حاضر ۲۰۰هزار تومان است که قرار است به‌زودی به ۳میلیون تومان افزایش پیدا کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato