افشای مشخصات کامل ایرباد بی‌سیم گلکسی بادز ۲ پیش از رونمایی رسمی

افشای مشخصات کامل ایرباد بی‌سیم گلکسی بادز ۲ پیش از رونمایی رسمی

سامسونگ در تاریخ ۲۰ مرداد در مراسم آنپکد از جدیدترین دستاوردهایش از جمله ایرباد بی‌سیم گلکسی بادز ۲ رونمایی می‌کند. در روزهای گذشته گزارشی درباره قیمت این ایرباد بی‌سیم منتشر شده بود و حالا شاهد افشای مشخصات کامل گلکسی بادز ۲ هستیم.

مدت‌هاست گزارش‌هایی درباره این ایرباد بی‌سیم منتشر می‌شود و رندرهای بی‌شماری هم از آن به فضای اینترنت راه پیدا کرده. بنابراین با توجه به افشای رندرها، قیمت ۱۷۰ یورویی و حالا مشخصات، به نظر می‌رسد چیز دیگری برای معرفی باقی نمی‌ماند و از همین حالا بطور کامل با این محصول کره‌ای‌ها آشنا هستیم. همین موضوع می‌تواند تا حدودی هیجان مراسم هفته آینده را کم کند و این موضوعی یکی از دلایلی به شمار می‌رود که سامسونگ و اپل می‌خواهند تا جای ممکن با افشای اطلاعات جلوگیری کنند.

طبق مشخصات گلکسی بادز ۲ باید منتظر بدنه براق و پشتیبانی از بلوتوث ۵.۲ باشیم، البته بدنه براق در رندرها هم قابل مشاهده بود. این محصول سامسونگ از فناوری حذف نویز فعال یا نویز کنسلینگ اکتیو (ANC) و حالت محیطی پشتیبانی می‌کند.

مشخصات گلکسی بادز ۲

سامسونگ برای هر ایرباد ۳ میکروفن درنظر می‌گیرد و قاب آن از فناوری شارژ بی‌سیم Qi پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، با استاندارد IPX7 هم روبه‌رو هستیم که مقاومت ایرباد آینده کره‌ای‌ها را در برابر آب افزایش دهد.

شارژدهی باتری این هدفون با فناوری حذف نویز فعال به ۵ ساعت می‌رسد و بدون آن می‌توان تا ۸ ساعت از ایرباد سامسونگ استفاده کرد. با استفاده از قاب، این میزان شارژدهی برای ANC و بدون آن به ترتیب به ۱۳ و ۲۰ ساعت می‌رسد.

هرکدام از ایربادها به یک باتری ۶۱ میلی آمپر ساعتی مجهز می‌شوند و خود قاب هم باتری ۴۷۲ میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. با ۵ دقیقه شارژ ایربادها می‌توانید تا ۵۵ دقیقه با آن‌ها کار کنید. هرکدام از ایربادها به دو درایور، یک ووفر ۱۱ میلی‌متر و یک تیوتر ۶.۵ میلی‌متری مجهز می‌شود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato