ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

الکامپ ۱۴۰۰ شهریور ماه برگزار نمی‌شود؛ زمان جدید اطلاع‌رسانی خواهد شد

 سازمان نظام‌صنفی رایانه‌ای تهران اعلام کرده که الکامپ ۱۴۰۰ در شهریور ماه برگزار نمی‌شود و زمان جدید به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد. در بیانیه سازمان نصر می‌خوانیم: «بيست و ششمين نمايشگاه الكامپ با رويكرد ارايه ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۵

 سازمان نظام‌صنفی رایانه‌ای تهران اعلام کرده که الکامپ ۱۴۰۰ در شهریور ماه برگزار نمی‌شود و زمان جدید به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در بیانیه سازمان نصر می‌خوانیم: «بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ با رویکرد ارایه توانمندی شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و مجموعه ‌های دانش بنیان در مواجهه و مقابله با ویروس کرونا قرار بود ابتدا در تیر ماه و سپس در شهریور ماه سال جاری برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرمز شدن وضعیت تهران و سایر استان‌ها و به دلیل رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی امکان برگزاری آن مهیا نشد.

در راستای برگزاری هدفمند این نمایشگاه و به درخواست فعالان این حوزه و همچنین بازخورد مثبت مشارکت‌کنندگان و نیز در جهت استفاده بهینه از برنامه‌های جانبی و محتوایی و انتظار بیشتر برای فراگیری واکسیناسیون، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی و ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در راستای تحقق اهداف فوق، برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ را به زمان دیگری موکول کرده است که متعاقبا در اطلاعیه‌های بعدی زمان جدید اطلاع رسانی خواهد شد.»

شایان ذکر است که در ابتدا، قرار بود نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ به صورت حضوری برگزار گردد. اما در همان زمان، بسیاری از کسب و کارها در گفتگو با دیجیاتو اعلام کردند که به خاطر جلوگیری از ابتلای کارمندان خود به کرونا و پیشگیری از شیوع این بیماری، از حضور در نمایشگاه امتناع خواهند کرد.

البته در پی این موضوع تهران به وضعیت قرمز کرونایی رسید و سازمان نصر بالاجبار با انتشار بیانیه‌ای از تعویق سه ماهه نمایشگاه خبر داد. حالا و در پی اوج‌گیری مجدد کرونا در کشور، به نظر می‌رسد که شهریور ماه هم امکان برگزاری بزرگترین رویداد فناوری کشور میسر نخواهد بود.

الکامپ سال گذشته نیز پس از تعویق‌های چند باره در نهایت به صورت آنلاین برگزار شد؛ هرچند نصر تهران بارها تاکید کرده که مصمم است تا نمایشگاه امسال را به صورت فیزیکی برگزار کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی