گلکسی S22 چقدر از آیفون ۱۳ کوچکتر خواهد بود؟

گلکسی S22 چقدر از آیفون ۱۳ کوچکتر خواهد بود؟

حساب کاربری «Ice Universe» در توییتر با اشتراک‌گذاری دو تصویر ابعاد گوشی‌های سری گلکسی S22 را با نسل قبل یعنی گلکسی S21 و همچنین آیفون ۱۳ اپل مقایسه کرده است. ظاهرا نسل جدید پرچمداران سری گکسی اس سامسونگ طراحی جمع‌وجوری خواهند داشت.

براساس اخبار غیررسمی که تاکنون در مورد گلکسی S22 منتشر شده، ظاهرا کاربران باید منتظر یکی از کامپکت‌ترین پرچمداران کره‌ای‌ها از زمان گلکسی S10e باشند. به نظر می‌رسد موبایل جدید از نمایشگر ۶.۰۶ اینچی با حاشیه باریک بهره خواهد برد.

در تصویر به اشتراک گذاشته شده از سوی این منبع آگاه، به نظر می‌رسد نسخه معمولی گلکسی S22 نسبت به نسل قبلی یعنی گلکسی S21 هم از نظر طول و هم عرض، ابعاد کوچکتری خواهد داشت. در تصویر دیگری، گلکسی S22 در کنار آیفون ۱۳ قرار داده شده است تا تفاوت ابعاد آنها را نشان دهد.

در توییت منتشر شده اطلاعات بیشتری در مورد ابعاد پرچمداران جدید سامسونگ منتشر نشده است، با این حال آیفون ۱۳ با ابعاد ۱۴۶.۷ در ۷۱.۵ میلی‌متر معرفی شده. این احتمال وجود دارد گلکسی S22 با ابعادی مشابه S10e عرضه شود.

چند روز قبل نیز همین منبع گفته بود سامسونگ برای سری گلکسی S22 از سبک طراحی جدیدی استفاده می‌کند و اضافه کرده بود که در کنار سبک طراحی جدید، نسبت تصویر گلکسی S22 اولترا از ۲۰:۹ نسل کنونی به ۱۹.۳:۹ تغییر می‌کند و نسبت نمایشگر به بدنه‌اش هم افزایش می‌یابد. به اعتقاد این منبع، زمانی که کاربر ظاهر این گوشی هوشمند را ببیند، گوشی دیگری را دوست نخواهد داشت.

چندین ماه تا معرفی نسل بعدی سری گلکسی S فاصله داریم و در همین مدت باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری درباره آن‌ها باشیم.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato