معرفی بازی The Lord of the Rings: War؛ جنگ در سرزمین میانه

معرفی بازی The Lord of the Rings: War؛ جنگ در سرزمین میانه

جهانی که تالکین خلق کرده به خودی خود فوق العاده است اما نمی‌توان منکر این مسئله هم شد که پیتر جکسون طوری آن را به تصویر کشید که همه با نام این فرنچایز آشنا شوند و میلیون‌ها طرفدار پیدا کند. وقتی پای یک فرنچایز محبوب مثل ارباب حلقه‌ها یا هری پاتر وسط باشد، محصولات زیادی با این تم‌ها ساخته می‌شوند و بازی The Lord of the Rings: War هم از این قاعده مستثنی نیست.

البته قبل از این هم بازی‌های زیادی با موضوع ارباب حلقه‌ها ساخته شده‌اند اما می‌توان گفت که از انتشار آخرین عنوانی که برای بازیکنان رضایت‌بخش بوده، حداقل چهار سال گذشته. نقطه‌ی قوت بازی The Lord of the Rings: War در این است که فقط از اسم این فرنچایز استفاده تجاری نکرده و قرار است واقعا داستان اصلی را تجربه کنید.

علاوه بر قوی بودن بخش روایی بازی، گیم‌پلی هم به کاربران دسترسی گسترده‌ای داده و شما می‌توانید انتخاب کنید که می‌خواهید در کدام طرف داستان بایستید. بازیکنان دو انتخاب اصلی دارند و می‌توانند جزو کسانی باشند که می‌خواهند از قدرت حلقه برای تسخیر جهان استفاده کنند و یا می‌توانند بازی را از دیدگاه حافظان انسانیت تجربه کنند.

در طی این ماجراجویی می‌توانید نقش کاراکترهای محبوبتان را برعهده بگیرید و بازی را از دید آن‌ها دنبال کنید. تعداد کاراکترهای موجود در بازی زیاد است. تقریبا می‌توانید هر نقشی را که بخواهید انتخاب کنید، حتی اگر کاراکتر کمتر شناخته شده‌ای مثل الف‌ها یا دورف‌ها را در پس ذهن دارید. هر کاراکتر نقاط قوت و ضعفی دارد و شما باید با در نظر گرفتن دشمنانتان یک تصمیم هوشمندانه بگیرید.

اما این همه ماجرا نیست، در بازی The Lord of the Rings: War می‌توانید به قلمروهای مورد علاقه‌تان هم سر بزنید. لوکیشن‌های اصلی فیلم و داستان در بازی با طراحی سه بعدی و کیفیت خوبی به تصویر کشیده شده‌اند و فرصت این را خواهید داشت که در این مکان‌ها با دشمنانتان بجنگید.

بخش عمده گیم‌پلی مربوط به گسترش قلمرو و تهیه‌ی منابع لازم است اما تفکر منطقی و استراتژی درست در گیم‌پلی بازی حرف اول را می‌زند زیرا در اکثر مواقع هزینه‌ی حمله‌ به شهرها بیشتر از منابعی است که می‌توان غارت کرد. همچنین منابعی مثل کوه و رود نقاط استراتژیک هم به حساب می‌ایند و باید بیشتر از نظر دفاعی به آن‌ها توجه کنید.

البته قرار نیست در این جنگ تنها باشید و اگر بتوانید بازیکنان دیگر را متقاعد کنید که به شما بپیوندند در جنگ‌ها به عنوان دو قلمرو متحد وزنه‌ی سنگین‌تری خواهید بود زیرا می‌توانید جنگ‌های بیشتری را به نفع خودتان تمام کنید. پیروزی در هر جنگ به معنای قلمرو وسیع تر و در نهایت قدرت بیشتر است.

در کل می‌توان گفت که بازی The Lord of the Rings: War یک محصول خوش ساخت است که در آن می‌توانید آنچه تا به حال از ارباب حلقه‌ها خوانده یا دیده‌اید را به شکلی متفاوت و جذاب تجربه کنید. چه طرفدار بازی‌های استراتژیک و گسترش قلمرو باشید و چه طرفدار داستان جذاب تالکین، این بازی می‌تواند برایتان لذت‌بخش باشد.

The Lord of the Rings: War
  • The Lord of the Rings: War
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: NETEASE
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۱۳۰۰/۱۱۰۰ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور
مایکت
کافه‌بازار

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato