گوشی هوشمند LeTV S1 معرفی شد؛ اولین موبایل غیرهواوی با HMS

گوشی هوشمند LeTV S1 معرفی شد؛ اولین موبایل غیرهواوی با HMS

شرکت «LeTV» (LeEco سابق)، پس از مدتی دوری از بازار گوشی‌های هوشمند به دلیل مشکلات مالی، اولین موبایل خود را با نام «LeTV S1» با خدمات و سرویس‌های موبایل هواوی (HMS) معرفی کرد و به اولین شرکت تولید کننده موبایل تبدیل شد که به غیر از هواوی از سرویس‌‌های موبایل هواوی بهره می‌برد.

LeTV می‌گوید به دلیل اینکه خدمات HMS هواوی برای همه اکوسیستم‌ها باز است، تصمیم گرفته موبایل خود را با آن به بازار عرضه کند تا کاربران بتوانند در کنار بهره‌مندی از خدمات این شرکت از خدمات هواوی نیز استفاده کنند. کاربرانی که LeTV S1 را خریداری می کنند، می‌توانند با گوشی هوشمند خود از محصولات تحت اکوسیستم هواوی نیز استفاده کنند.

شرکت LeTV همچنین در حال ایجاد بستری برای گوشی‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و سایر محصولات خودش است تا کاربران بتوانند از گوشی‌های هوشمند LeTV برای تعامل با سایر محصولات LeTV در پلتفرم این شرکت استفاده کنند.

نه تنها گوشی هوشمند LeTV S1 از خدمات HMS بهره می‌برد، بلکه سخت افزار آن نیز توسط تامین کنندگان چینی تامین شده است. به عنوان مثال، پردازنده تایگر T7510 توسط شرکت نیمه هادی چینی Unisoc تامین می‌شودو شرکت LeTV همچنین می‌گوید تامین کننده نمایشگر و حافظه موبایل جدید نیز جزو شرکت‌های چینی هستند.

هنوز مشخصات کامل این گوشی هوشمند توسط شرکت سازنده به اشتراک گذاشته نشده است،‌ اما براساس گزارش‌های منتشر شده این موبایل جدید احتمالا از نمایشگر +HD با بریدگی قطره‌ای شکل بالای نمایشگر مخصوص دوربین سلفی و باتری ۴۹۰۰ میلی آمپر ساعتی به بازار عرضه می‌شود. براساس پوسترهای به اشتراک گذاشته شده در مورد موبایل جدید،‌دستگاه مذکور از دوربین سه گانه در پنل پشتی به همراه اسکنر اثرانگشت به بازار عرضه می‌شود.

شرکتLeTV می‌گوید گوشی هوشمند جدید ۵G برای رانندگانی که از پلتفرم‌های تاکسی اینترنتی و سرویس تحویل استفاده می‌کنند و همچنین شهروندان مسن‌تر مناسب است. علاقه‌مندان می‌توانند گوشی هوشمند LeTV S1 را از ماه آینده میلادی خریداری کنند ولی هنوز قیمت دقیق و مشخصات کامل این موبایل جدید اعلام نشده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato