آیفون SE 3 احتمالا با طراحی شبیه آیفون XR و نمایشگر LCD معرفی می‌شود

آیفون SE 3 احتمالا با طراحی شبیه آیفون XR و نمایشگر LCD معرفی می‌شود

یک وب‌سایت چینی مدعی است که آیفون SE 3 نه بر اساس آیفون ۸ بلکه بر اساس آیفون XR با تاچ آیدی زیر دکمه پاور ساخته می‌شود. این طراحی می‌تواند آیفون SE را با زبان طراحی سایر گوشی‌های اپل هماهنگ کند و ظاهر مدرن‌تری به این گوشی ببخشد.

به گزارش وب‌سایت MyDrivers، آیفون SE به عنوان تنها مدلی که هنوز از حسگر اثر انگشت زیر دکمه هوم بهره می‌برد، قرار است سال آینده نسخه جدیدی دریافت کند. آیفون SE 3 آخرین موبایل اپل با نمایشگر LCD خواهد بود و ظاهری شبیه آیفون XR خواهد داشت. این دستگاه علاوه بر تاچ آیدی از فیس آیدی پشتیبانی می‌کند.

وب‌سایت MyDrivers سابقه درخشانی در گزارش‌های قبلی خود ندارد و خطاهایی داشته است. بنابراین نمی‌توانیم با قطعیت به این گزارش اطمینان داشته باشیم. گزارش امروز می‌گوید آیفون SE 3 در بهار پیش رو معرفی می‌شود و قیمت پایه آن با حافظه ۶۴ گیگابایتی ۳۹۹ دلار خواهد بود. این گوشی با تراشه A15 بایونیک به بازار می‌آید و از نسل پنجم ارتباطات پشتیبانی می‌کند.

«مینگ-چی کو»، تحلیلگر سرشناس اپل پیش‌تر گفته بود که آیفون SE بعدی بدون تغییر ظاهری به بازار می‌آید. به باور او این دستگاه صرفا به یک تراشه جدید با مودم ۵G مجهز می‌شود. کو معتقد است که آیفون SE 3 در نیمه اول ۲۰۲۲ معرفی می‌شود و مثل مدل فعلی نمایشگر ۴.۷ اینچی خواهد داشت. او در ابتدا باور داشت که این آیفون ارزان‌قیمت با نمایشگر ۶.۱ اینچی و ظاهری شبیه آیفون XR از راه می‌رسد اما بعدا دیدگاه خود را تغییر داد.

«راس یانگ»، تحلیلگر حوزه نمایشگرها هم در ابتدا فکر می‌کرد این محصول ظاهری شبیه آیفون XR داشته باشد، اما بعدا نظر خود را عوض کرد. او می‌گوید مدل ۲۰۲۳ این گوشی طراحی کاملا جدیدی با دوربین سلفی حفره‌ای خواهد داشت، اما برای مدل ۲۰۲۲ نباید انتظار دستگاه متفاوتی نسبت به مدل فعلی را داشته باشیم.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato