وزیر کشور: برنامه‌ای برای گرانی بنزین نداریم، مردم نگران نباشند

وزیر کشور: برنامه‌ای برای گرانی بنزین نداریم، مردم نگران نباشند

وزیر کشور با بیان اینکه هیچ برنامه‌ای برای گرانی بنزین وجود ندارد اظهار داشت اختلال در ارائه خدمات در برخی از پمپ‌های بنزین کشور ناشی از یک اشکال فنی و سامانه‌ای است.

«احمد وحیدی» وزیر کشور در اشاره به اختلال ایجاد شده در پمپ بنزین‌های سراسر کشور، علت آن را اشکال فنی و سامانه‌ای دانست و اعلام کرد این مشکل به زودی رفع خواهد شد.

او همچنین با تاکید بر اینکه هیچ برنامه‌ای برای گرانی بنزین وجود ندارد، عنوان داشت مردم نگرانی در این رابطه نداشته باشند.

لازم به ذکر است از ساعاتی پیش سیستم سوخت‌رسانی کشور با مشکل فنی رو به رو شده و بسیاری از مردم موفق به انجام سوخت‌گیری در جایگاه‌ها نشدند. شنیده‌ها حاکی از آن است این اتفاق براساس حمله سایبری رخ داده است.

طبق بررسی‌ها کارشناسان شرکت ملی پخش در تمامی استان‌ها موظف شده‌اند با رصد میدانی و مراجعه حضوری به جایگاه‌ها، در صورتی که خروج از مدار سیستم هوشمند سوخت موجب توقف فعالیت جایگاهی شده، بلافاصله امکان عرضه آزاد بنزین در آن جایگاه فراهم شود.

سخنگوی وزارت نفت نیز در این خصوص اعلام کرده بود در جایگاه‌هایی که عرضه سوخت به صورت کامل متوقف شده، تا دقایقی دیگر عرضه سوخت با نرخ آزاد آغاز می‌شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato