تابلوهای شهری و جایگاه‌های سوخت در اصفهان هک شدند

تابلوهای شهری و جایگاه‌های سوخت در اصفهان هک شدند

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال بررسی موضوع هک بیلبوردهای شهری در اصفهان هستند، اعلام کرد اطلاعات تکمیلی تا ساعاتی دیگر در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است تعدادی از تابلوهای شهری در شهر اصفهان و همچنین تابلوهای جایگاه‌های سوخت امروز به دلیل هک شدن سراسری مطالبی انتقادی را منتشر کردند.

به گزارش دیجیاتو به نقل از خبرگزاری مهر «سید علی معرک نژاد»، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در گفتگو با مهر با بیان اینکه در حال بررسی موضوع هک بیلبوردهای شهری در اصفهان هستند، گفت: «اطلاعات تکمیلی را تا ساعاتی دیگر در اختیار شهروندان قرار خواهیم داد.»

عدم ورود پلیس فتا به ماجرای هک بیلبوردها

«جواد درستکار»، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی استان اصفهان نیز در رابطه با ماجرای هک بیلبوردهای تبلیغاتی و جایگاه‌های سوخت به خبرنگار مهر گفت: «برای بررسی این موضوع باید نهادهای مسئول از جمله شهرداری و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به پلیس فتا اعلام شکایت کنند تا این موضوع در دست بررسی قرار گیرد.»

به گفته درستکار تا کنون در این زمینه اعلام شکایتی از سوی نهادهای مسئول نشده است.

به نظر می‌رسد پیام‌های نمایش داده شده روی این بیلبوردها بی ارتباط با مشکل ایجاد شده در جایگاه‌های سوخت نیست. طی ساعات اخیر فعالیت برخی از جایگاه‌های سوخت در اصفهان همانند برخی از شهرهای کشور تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

«بهمن علیپور»، سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اصفهان، این ایراد را سراسری دانست و گفت:

«این اقدام به دلیل بروز مشکل فنی در سامانه هوشمند سوخت اتفاق افتاده است. در حال حاضر سوخت گیری در برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت با اختلال مواجه شده است و عرضه سوخت خارج از سیستم سامانه سوخت با نرخ دوم و آزاد در حال انجام است.»

او نیز شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت را تکذیب کرده و اظهار داشت تا رفع مشکل فنی ادامه فعالیت برخی از جایگاه‌های استان امکان ندارد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato