ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

گزارش مالی فصل سوم ۲۰۲۱ توییتر از رشد درآمد ۳۷ درصدی خبر می‌دهد

ارزش سهام توییتر پس از آنکه این شرکت اعلام کرد تغییرات مربوط به حریم خصوصی اپل تاثیر چندانی بر درآمد فصل سوم‌‌اش ندارد، افزایش یافت و این شرکت با درآمد ۱.۲۸۴ دلاری، رشد ۳۷ درصدی ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۶ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰

ارزش سهام توییتر پس از آنکه این شرکت اعلام کرد تغییرات مربوط به حریم خصوصی اپل تاثیر چندانی بر درآمد فصل سوم‌‌اش ندارد، افزایش یافت و این شرکت با درآمد ۱.۲۸۴ دلاری، رشد ۳۷ درصدی را این فصل تجربه کرد.

توییتر می‌گوید تغییرات مربوط به حریم خصوصی اپل در iOS 14 تاثیر چندانی نسبت به آنچه انتظار می‌رفت روی درآمد این شرکت داشته است. این شرکت می‌گوید درآمد سه ماهه چهارم شرکت رقمی در حدود ۱.۵ تا ۱.۶ میلیارد دلار خواهد بود، در حالی که تحلیلگران بازار پیش بینی می‌کنند که در فصل چهارم ۲۰۲۱ درآمد این شرکت به ۱.۵۸ میلیارد دلار برسد.

ارزش سهام توییتر در معاملات روز سه‌شنبه ۴ آبان‌ماه پس از انتشار گزارش درآمد سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی، حدود ۴ درصد افزایش پیدا کرد.

گزارش مالی سه ماهه سوم ۲۰۲۱ توییتر در مقابل برآوردهایی که توسط وال استریت ژورنال منتشر شده بود، به شرح ذیل است:

سود: ۱۸ سنت به ازای هر سهم، در مقابل ۱۵ سنت مورد انتظار تحلیلگران Refinitiv.  

درآمد: ۱.۲۸۴ میلیارد دلار در مقابل ۱.۲۸۵ میلیارد دلار مورد انتظار.

کاربران فعال روزانه با قابلیت کسب درآمد (mDAU): درآمد ۲۱۱ میلیون دلاری در مقابل ۲۱۱.۹ میلیون مورد انتظار تحلیلگران  StreetAccount انتظار می رفت.

همچنین توییتر زیان خالص ۵۳۷ میلیون دلاری را در مقایسه با سود ۲۹ میلیون دلاری در سال گذشته گزارش کرده است. درآمد سه ماهه سوم سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۷ درصد افزایش یافته است. توییتر اعلام کرد که تاثیر تغییر حریم خصوصی iOS اپل کمتر از حد انتظار بوده است و در سه ماهه چهارم بسیار کم خواهد بود.

درآمد حاصل از تبلیغات در توییتر نیز رشدی بیش از ۴۱ درصد را در این فصل نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرده و به  ۱.۱۴ میلیارد دلار رسیده است.  مجموع مشارکت ‌ای تبلیغاتی نسبت به سال گذشته ۶ درصد افزایش یافته است.

همچنین توییتر به جزئیات بیشتری در مورد فروش MoPub به AppLovin به ارزش ۱.۰۵ میلیارد دلار اشاره کرده و انتظار می‌رود در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ این قرار داد بسته شود. انتظار می‌رود در سه ماهه چهارم با تجارت MoPub، توییتر درآمدی بین ۱.۵ تا ۱.۶ میلیارد دلار داشته باشد. بر اساس گزارش Refinitiv، تحلیلگران به طور میانگین درآمد ۱.۵۸ میلیارد دلاری را پیش بینی کرده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی