کوین‌بیس یک سرویس اشتراکی برای کاهش هزینه‌های معاملات را آزمایش می‌کند

کوین‌بیس یک سرویس اشتراکی برای کاهش هزینه‌های معاملات را آزمایش می‌کند

کوین‌بیس به عنوان بزرگ‌ترین صرافی رمزارز آمریکا در حال آزمایش سرویس حق اشتراک جدیدی است که در ازای پرداخت هزینه ماهانه هزینه معاملات را کاهش می‌دهد. این سرویس که برای حذف کارمزد کوین‌بیس استفاده خواهد شد، Coinbase One نام دارد.

به گزارش The Block، با سرویس «کوین‌بیس وان» کاربران باید همچنان هزینه اسپردی را که در هنگام خرید و فروش رمزارزها محاسبه می‌شود، پرداخت کنند اما دیگر کارمزدی به کوین‌بیس نخواهند داد. فعلا صحبتی درباره هزینه این اشتراک به میان نیامده اما در ابتدا قرار است عده کمی از کاربران به آن دسترسی داشته باشند.

سخنگوی کوین‌بیس در بیانیه‌ای در این باره گفت: «کاربرانی که در گروه آزمایشی قرار بگیرند، می‌توانند بدون پرداخت کارمزد کوین‌بیس در هر معامله به خرید، فروش یا معاوضه رمزارزها بپردازند (البته هزینه اسپرد همچنان دریافت می‌شود). ما همواره به دنبال کشف روش‌های جدید برای خدمت‌رسانی به مشتریان به شیوه‌های مختلف هستیم. ما در حال حاضر در مراحل اولیه کار هستیم، بنابراین تجربه این محصول در آینده وابسته به بازخوردی خواهد بود که از کاربرانمان دریافت می‌کنیم.»

وب‌سایت The Block می‌گوید سرویس کوین‌بیس وان همچنین دسترسی به قابلیت‌هایی مثل پشتیبانی تلفنی و محافظت ویژه از حساب‌های کاربری را ارائه می‌کند تا حداکثر ۱ میلیون دلار از سرمایه کاربران در صورت سرقت حساب‌ها بیمه شود. مورد دوم با توجه به انتقادات اخیر کاربران درباره هک یا قفل شدن حساب‌های کاربری اهمیت دوچندانی پیدا کرده است.

نشریه بلومبرگ می‌گوید علاقه کوین‌بیس به فروش حق اشتراک احتمالا پاسخی برای مقابله با سرویس‌های رو به رشدی مثل رابین‌هود است که از کاربران کارمزد نمی‌گیرد و سرویس حق اشتراک خودش موسوم به رابین‌هود گلد را دارد. کوین‌بیس وان همچنین می‌تواند منبع درآمد مناسب‌تری برای این شرکت باشد که به‌زودی گزارش مالی خود را اعلام خواهد کرد. تحلیلگران انتظار دارند که درآمد این صرافی بزرگ در فصل مالی گذشته پایین آمده باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato