دیجی‌تک؛ عجیب‌ترین آمارهای دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹

دیجی‌تک؛ عجیب‌ترین آمارهای دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹

دیجی‌کالا پرمخاطب‌ترین فروشگاه آنلاین و منطقه به شمار می‌رد که ماهیانه بیش از ۳۰ میلیون بازدیدکننده یکتا دارد. این فروشگاه آنلاین گزارشی از عملکرد بخش‌های مختلف خود در سال ۱۳۹۹ منتشر کرده که در آن اعداد جالب و عجیبی به چشم می‌خورد. در این ویدیو جذاب‌ترین این ارقام را برایتان آماده کرده‌ایم.

تماشای ویدیو در یوتوب دیجیاتو:

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو:

دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹ اعلام کرد این فروشگاه آنلاین اکنون بیش از ۱۵۰ هزار فروشنده و ۴.۵ میلیون تنوع کالایی دارد. البته تنوع کالایی دیجی‌کالا تا آبان ۱۴۰۰ به ۶ میلیون رسیده که رقم قابل توجهی به‌شمار می‌رود. نکته دیگری که حائز اهمیت است، توجه کاربران به اجناس ایرانی بوده چرا که ۷۸ درصد از کالای فروش رفته در این پلتفرم ایرانی هستند و از میان ۶۱۵۶ برند ایرانی انتخاب شده‌اند.

البته فارغ از این اعداد، کاربران هم دستاوردهای بعضا غیر قابل باوری داشته‌اند. برای مثال فردی در یک سبد خرید روتین سوپرمارکتی خود، نزدیک ۲۵۰۰ قلم کالا اعم از محصولات پروتئینی و سوپرمارکتی قرار داده و جالب این جاست که همین سبد به ثبت سفارش سرانجامیده و تحویل کاربر شده است!

دیجی‌کالا

در طول این گزارش می‌بینیم که کاربری در طول سال ۱۳۹۹ نزدیک به ۲۲ هزار کالا را سفارش داده که ارزش آن معادل ۱۸۹۰ میلیون ریال است. البته شخص دیگری نیز وجود دارد که مجموع ارزش ۵۷۴۴ کالایی که در طول سل ۱۳۹۹ از دیجی‌کالا سفارش داده برابر با ۱۸۶ میلیارد ریال می‌شود!

از این دست اعداد عجیب در گزارش سال ۱۳۹۹ دیجی‌کالا بسیار یافت می‌شود. مثلا می‌دانستید پرسفارش‌ترین روز دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹ مربوط به ۹/۹/۹۹ است؟ یعنی در همان روزی که بسیاری از مردم مناسبت‌های عجیبی را تدارک دیده بودند. در جای دیگری از این گزارش می‌بینیم که عموم سفارش‌های دیجی‌کالا در بازه ۱۰ صبح الی ۱۵ ظهر ثبت شده‌اند.

برای این که با این اعداد بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم ویدیوهای فوق را حتما تماشا کنید. همچنین می‌توانید عملکرد سایر بخش‌های دیجی‌کالا را در این لینک بخوانید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato