پایان کار اپلیکیشن پیام‌رسان Threads اینستاگرام تا پایان سال جاری میلادی

پایان کار اپلیکیشن پیام‌رسان Threads اینستاگرام تا پایان سال جاری میلادی

اینستاگرام قصد دارد اپلیکیشن پیام رسان Threads را تا پایان سال جاری متوقف کند. پس از انتشار گزارش‌های مبنی بر پایان کار احتمالی این اپلیکیشن، شبکه اجتماعی متعلق به متا در بیانیه خود تایید کرد که قصد انجام چنین کاری را دارد.

یکی از سخنگویان اینستاگرام در این رابطه توضیح می‌دهد:

ما اکنون تلاش خود را روی تقویت نحوه ارتباط شما با دوستان نزدیک در اینستاگرام متمرکز کرده‌ایم و برنامه Threads را منسوخ می‌کنیم. بنابراین ویژگی‌های سرگرم‌کننده و منحصر به فرد Threads را به اپلیکیشن اصلی اینستاگرام خواهیم آورد و به ایجاد روش‌های جدیدی ادامه خواهیم داد که باعث می‌شود کاربران بهتر بتوانند در این شبکه اجتماعی با دوستان نزدیک خود ارتباط برقرار کنند.

اینستاگرام

اینستاگرام از ۲۳ نوامبر (۲ آذر) اطلاع رسانی به کاربران خود درباره پایان کار این اپلیکیشن را آغاز خواهد کرد و در این اطلاعیه به کاربران توصیه می‌شود تا از اپلیکیشن اصلی برای ادامه صحبت با دوستان خود استفاده کنند. زمانی که اینستاگرام پشتیبانی از Threads را به پایان رساند، اپلیکیشن از اپ استور و گوگل پلی نیز حذف خواهد شد.

Threads تا حد زیادی شبیه اپلیکیشن مسنجر فیسبوک است و به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های اینستاگرام خود را در یک رابط پیام‌رسان اختصاصی ارسال یا دریافت کنند.

تعطیل کردن Threads از سوی متا (فیسبوک سابق) چندان تعجب آور نیست. با وجود برخی ویژگی‌های جالب و این واقعیت که از سال ۲۰۱۹ در دسترس است، اپلیکیشن Threads هیچ‌گاه نتوانست کاربران اختصاصی خود را جذب کند.

علاوه بر این، جاه‌طلبی‌های مربوط به پیام رسان متا از زمان آغاز به کار این اپلیکیشن به طور قابل توجهی تکامل یافته است. در سال ۲۰۲۰، متا یکپارچه سازی اینستاگرام و مسنجر فیسبوک را آغاز کرد و به کاربران این دو پلتفرم اجازه داد تا به یکدیگر نیز پیام ارسال کنند. در آن مرحله چندان توجه زیادی به Threads نمی‌شد و این اپلیکیشن پیام رسان هدف خاصی را دنبال نمی‌کرد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato