مایکروسافت: ویندوز ۱۱ در سال ۲۰۲۲ سریع‌تر می‌شود

مایکروسافت: ویندوز ۱۱ در سال ۲۰۲۲ سریع‌تر می‌شود

برخی عناصر رابط کاربری ویندوز ۱۱ باعث می‌شوند تا عملکرد سیستم عامل جدید مایکروسافت برای برخی کاربران کند و ناامید کننده باشد. با این وجود ردموندی‌ها اعلام کردند که روی رفع برخی مشکلات گزارش شده File Explorer کار می‌کنند و سال آینده میلادی نیز روی بهبود عملکرد آن تمرکز خواهند داشت.

در جریان جلسه پرسش و پاسخ با تیم توسعه‌دهنده ویندوز در شبکه اجتماعی ردیت، یکی از کاربران به کند بودن رابط کاربری ویندوز ۱۱ اشاره کرد و تیم مایکروسافت در پاسخ به این مشکل عنوان کرد که در سال ۲۰۲۲ بهبود عملکرد ویندوز یکی از حوزه‌های مورد توجه غول نرم‌افزاری خواهد بود که این بهبود شامل اجرا و نمایش سریع عناصر رابط کاربری برای کاربران می‌شود.

کاربر سوال کننده در ادامه به مشکلات خود با عملکرد ویندوز ۱۱ (و همچنین ویندوز ۱۰) اشاره کرد و همانطور که قبلا ذکر شد، مسائل اصلی به File Explorer و منوی کلیک راست بسیار کند آن مربوط می‌شود که با وجود این مشکلات ترجیح داده از ویندوز ۱۰ استفاده کند.

ویندوز ۱۱

مایکروسافت در پاسخ این کاربر عنوان کرد:

برخی از موارد اشاره شده، عملکردی است که توسط WinUI تعیین می‌شود. علاوه بر اینکه قصد داریم بخشی از چارچوب تجربه کاربری خود را در سال ۲۰۲۲ روی عملکرد متمرکز کنیم، همچنین تیم اختصاصی تشکیل داده‌ایم که به طور همه جانبه مشکلاتی به این موضوع رسیدگی می‌کنند.

بازگشت به ویندوز ۱۰ به دلیل عملکرد نه چندان مناسب سیستم عامل جدید مایکروسافت، برای این شرکت می‌تواند نتیجه ناامیدکننده‌ای باشد. به همین منظور کاملا واضح است که ردموندی‌ها رفع تمام مشکلات گزارش شده درباره ویندوز ۱۱ را در سال آینده جدی بگیرند.

سیستم عامل مورد انتظار ویندوز ۱۱ ماه قبل به صورت رسمی منتشر شد. پس از گذشت زمان کوتاهی از انتشار برخی کاربران مشکلات این نسخه از ویندوز را با پردازنده‌های AMD Ryzen گزارش کرده بودند که ظاهرا باعث افت عملکرد آن می‌شد. با این حال آپدیت جدید ویندوز ۱۱ این مشکل را در نهایت برطرف کرد. به همین ترتیب انتظار می‌رود سال آینده مایکروسافت با ارائه بروزرسانی‌های جدید مشکلات مربوط به کند بودن سیستم عامل خود را نیز برطرف کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato