فیلیمو مدرسه برای دانش‌آموزان کشور افغانستان رایگان شد

فیلیمو مدرسه برای دانش‌آموزان کشور افغانستان رایگان شد

فیلیمو مدرسه برای دانش‌آموزان ساکن افغانستان رایگان شد و از این پس آن‌ها می‌توانند بدون خرید اشتراک از محتوای این پلتفرم استفاده کنند.

به گزارش دیجیاتو به نقل از روابط عمومی فیلیمو مدرسه، استفاده از تمامی دروس فیلیمومدرسه از پیش‌دبستانی تا پایه نهم برای دانش آموزانی که در افغانستان ساکن هستند، رایگان شد.

مطلب پیشنهادی:معرفی 32 تا از بهترین بازی های ماشینی گوشی معرفی 32 تا از بهترین بازی های ماشینی گوشی

این تصمیم در راستای کمک به دانش آموزان افغانستانی با توجه به شرایط سخت تحصیل در افغانستان گرفته شده است. از همین روی دانش آموزان ساکن این کشور می‌توانند با ورود به فیلیمو مدرسه از تمام امکانات این پلتفرم به صورت رایگان استفاده کنند.

فیلیمو مدرسه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود با توجه به شرایط سخت تحصیل در کشور افغانستان این امکان را برای دانش آموزان آن کشور فراهم کرده است تا مثل دانش آموزان ایرانی از امکانات این پلتفرم استفاده کنند.

دانش آموزان عزیز می‌توانند با پیش شماره افغانستان از امکانات فیلیمو مدرسه استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی:انتشار لیست غیررسمی دستگاه‌های شیائومی، ردمی و پوکو که MIUI 13 را دریافت می‌کنند انتشار لیست غیررسمی دستگاه‌های شیائومی، ردمی و پوکو که MIUI 13 را دریافت می‌کنند

لازم به ذکر است فیلیمو مدرسه با رویکرد تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی آذرماه 1399 به‌طور رسمی آغاز به‌کار کرد. این سرویس با رویکرد «تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی» و با دو محور «لذت یادگیری» و «عدالت آموزشی» پس از طی دوره آزمایشی یک‌ماهه وارد فاز اجرایی شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

دروس در این پروژه کمک ‌آموزشی توسط معلمان زبده بر پایه‌ اصولی‌ترین و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی و با رویکرد سرگرمی آموزی تولید شده‌اند؛ تا دانش‌آموزان بتوانند در حین آموزش، لذت و یادگیری را همزمان تجربه کنند.

محتوای این سرویس کمک‌آموزشی در قالب برنامه‌های آموزشی و سرگرم‌کننده هم‌زمان با سرفصل‌های آموزش و پرورش به‌صورت هفتگی بر بستر پلتفرم فیلیمو مدرسه بارگذاری خواهد شد و این برنامه‌ها‌ ترکیبی از فرم‌ها و فرمت‌های مختلف برنامه‌سازی از جمله رئال، بازی، عروسک و موشن گرافیک است.

مطلب پیشنهادی:ایلان ماسک با معرفی سوت ۵۰ دلاری تسلا، اپل را به سخره گرفت ایلان ماسک با معرفی سوت ۵۰ دلاری تسلا، اپل را به سخره گرفت

گفتنی است فیلیمو مدرسه یکی از محصولات صبا ایده است و کاربران با خرید اشتراک ماهانه امکان دسترسی به محتوا را خواهند داشت.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato