ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی: قیمت بیت کوین به ۶ میلیون دلار می‌رسد

«مایکل سیلور»، مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی انتظار دارد که قیمت بیت کوین به ۶ میلیون دلار برسد. او که خودش شخصا ۱۷,۷۳۲ بیت کوین دارد، می‌گوید این رمزارز توقف‌ناپذیر شده و جای طلا را خواهد گرفت. ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰

«مایکل سیلور»، مدیرعامل شرکت میکرواستراتژی انتظار دارد که قیمت بیت کوین به ۶ میلیون دلار برسد. او که خودش شخصا ۱۷,۷۳۲ بیت کوین دارد، می‌گوید این رمزارز توقف‌ناپذیر شده و جای طلا را خواهد گرفت. شرکت میکرواستراتژی نیز در مجموع ۱۲۲,۴۷۸ بیت کوین دارد.

آقای سیلور اخیرا در مصاحبه‌ای درباره راهبرد خودش پیرامون دنیای رمزارزها صحبت و آینده بیت کوین را پیش‌بینی کرده است. طبق اعلام سیلور، رقم دارایی‌های او با قیمت فعلی رمزارز بزرگ بازار به ۸۵۸ میلیون دلار می‌رسد. مدیرعامل میکرواستراتژی هرگز بیت کوین‌های خود را نفروخته و نمی‌خواهد آن‌ها را بفروشد.

از سوی دیگر، ارزش بیت کوین‌های این شرکت به ۶ میلیارد دلار می‌رسد. بر اساس اطلاعاتی که از سوی مایکرواستراتژی منتشر شده، آن‌ها این کوین‌ها را با میانگین قیمت ۲۹,۸۶۱ دلار خریدند و حالا به سود بالقوه ۲.۳ میلیارد دلاری دست پیدا کرده‌اند.

قیمت بیت کوین ابتدا به ۶۰۰ هزار دلار می‌رسد

مایکرواستراتژی خودش را به عنوان بزرگ‌ترین شرکت سهامی عامی معرفی می‌کند که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است. این شرکت همچنین می‌گوید آن‌ها نخستین شرکت عمومی جهان هستند که بیت کوین را به عنوان دارایی رزرو اصلی خود معرفی کرده‌اند. راهبرد تجاری آن‌ها شامل تهیه و نگهداری بلندمدت از بیت کوین است. این شرکت می‌خواهد از مازاد درآمدهای نقدی خود همچنان بیت کوین خریداری کند.

مایکل سیلور پیش‌تر در ماه نوامبر گفته بود که بیت کوین توقف‌ناپذیر است و به یک دارایی کلاس ۱۰۰ تریلیون دلاری تبدیل می‌شود. او چند هفته پیش مدعی شده بود که زمانی طلا خواستنی‌ترین شیوه ذخیره‌سازی ارزش بود، اما اکنون بیت کوین دارد جای این فلز گران‌بها را می‌گیرد.

مدیرعامل میکرواستراتژی باور دارد که قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتالی ابتدا به ۶۰۰ هزار دلار می‌رسد و در نهایت چند سال بعد قیمت ۶ میلیون دلار را لمس می‌کند. با این حال، او زمان دقیقی را برای پیش‌بینی خود اعلام نکرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی