ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

فرمانده انتظامی تهران: گشت مجازی پلیس فعال شد

رئیس پلیس پایتخت از فعالیت گشت مجازی پلیس خبر داد. به گفته وی پلیس فتا با قدرت گشت‌زنی خود را در فضای مجازی شروع کرده است. «حسین رحیمی» روز گذشته با تاکید بر اینکه مهم‌ترین ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۵

رئیس پلیس پایتخت از فعالیت گشت مجازی پلیس خبر داد. به گفته وی پلیس فتا با قدرت گشت‌زنی خود را در فضای مجازی شروع کرده است.

«حسین رحیمی» روز گذشته با تاکید بر اینکه مهم‌ترین نیاز جامعه امنیت است، گفت: «ما شرایط اقتصادی و فشارهای دشمن را می‌بینیم اما پلیس به عنوان متولی و مسئول برقراری نظم و انضباط برای برقراری این امنیت به طور شبانه روزی در تلاش است.»

او در ادامه به فعالیت گشت انتظامی پلیس در فضای مجازی اشاره کرد و افزود:

«پلیس فتای ما امروز با قدرت گشت‌زنی خود را در فضای مجازی شروع کرده است و نباید مجرمانی که در فضای مجازی رها شده‌اند؛ فکر کنند که در آنجا نظارتی نیست. ما در مبارزه با اراذل و اوباش، فروشندگان سلاح، مسائل امنیت اخلاقی و … در فضای مجازی هم پلیس داریم و گشت‌های مجازی ما فعال است.»

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه با اجرای طرح‌های مختلف با مجرمان هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی برخورد می‌کنند تاکید کرد برای برقراری امنیت مردم در فضای مجازی تلاش می‌‎کنند.

او امنیت امروز را نتیجه تلاش و اقدامات شبانه‌روزی پلیس دانست.

فعالیت بیش از 98 درصد مردم در چارچوب قانون

رحیمی در ادامه با بیان اینکه پلیس خود را نوکر و خادم مردم می‌داند، گفت: «با کسی که نظم و امنیت و آرامش مردم و جامعه را بر هم بزند برخورد می‌کنیم و این خط قرمز ماست. بیش از 98 درصد مردم نیز در چارچوب قانون فعالیت دارند و ما در خدمت آن‌ها هستیم.»

وی در ادامه از مردم خواست تا در تامین امنیت با پلیس همراه و همکار باشند:

«سامانه 197 سامانه خصوصی است که مستقیما به فرماندهان منتقل می‌شود و آنان در این مورد دستور می‌دهند و فرمانده شخصا پیگیر این امور است و مردم می‌توانند موارد مدنظر خود را در این خصوص مطرح کنند.»

به گفته فرمانده انتظامی تهران میزان تقدیر مردم از پلیس پایتخت در تماس با سامانه 197 در سال جاری 36 درصد افزایش داشته است. از طرفی دیگر شاهد کاهش 86 درصدی شکایت مردم از پلیس تهران نیز طی همین مدت بوده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی