ویدیو: مالک ناراضی، تسلای خود را با ۳۰ کیلوگرم دینامیت منفجر کرد

ویدیو: مالک ناراضی، تسلای خود را با ۳۰ کیلوگرم دینامیت منفجر کرد

به تازگی ویدیوی منفجر کردن یک دستگاه تسلا مدل S با ۳۰ کیلوگرم دینامیت توسط یک شهروند فنلاندی در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده است. این شهروند که توماس کاتاینن نام دارد، نارضایتی از خدمات پس از فروش تسلا و هزینه بسیار بالای تعویض باتری را علت منفجر کردن خودروی خود اعلام کرده است.

این تسلا مدل S نگون‌بخت در سال ۲۰۱۳ ساخته شده بود. به گفته مالک در طول چند ماه گذشته این خودرو چند بار دچار مشکل شده، طوری که وی در نهایت مجبور به بکسل کردن آن به تعمیرگاه تسلا شده است. اما نکته عجیب اینکه چهار هفته پس از مراجعه به تعمیرگاه، تسلا به آقای کاتاینن گفته باتری خودرو باید تعویض شود و آن هم مستلزم پرداخت هزینه‌ای ۲۰ هزار یورویی (معادل ۲۲.۴۸۰ هزار دلار) است.

مواجه شدن با چنین صورت حساب گزافی آقای کاتاینن را از تعویض باتری منصرف کرده و او را به فکر خلاص شدن از شر تسلا انداخته است. البته درآمدزایی از طریق ساخت یک ویدیوی سرگرم‌کننده و پربازدید احتمالا عامل اصلی در این بین بوده است!

در هر حال این شهروند فنلاندی تسلا مدل S خود را به یک مکان امن برده و ۳۰ کیلوگرم دینامیت به آن بسته است. بد نیست اشاره کنیم شدت تنفر این شهروند از تسلا به حدی بوده که قبل از انفجار خودرو، عروسک ایلان ماسک را نیز داخل آن قرار داده است!

همانطور که در ویدیوی زمینه شده می‌توانید مشاهده نمایید، شدت انفجار فوق العاده بالا بوده و تسلا مدل S در کسری از ثانیه به قطعات ریز و درشت معلق در هوا تبدیل می‌شود. با توجه به کیفیت بالای کلیپ تهیه شده و استفاده از دوربین‌های اسلوموشن، این ویدیو حالا پربازدیدترین ویدیوی کانال آقای کاتاینن است.

ناگفته نماند باتری گرانترین قطعه یک خودروی برقی است و شرکت تسلا تا ۸ سال وارانتی برای آن ارائه می‌کند.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato