ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آبگرمکن شیائومی
تکنولوژی

شیائومی از آبگرمکن هوشمند S1 رونمایی کرد

شیائومی از آبگرمکن گازی جدیدی تحت عنوان MIJIA Zero رونمایی کرد که با استفاده از سیستم‌های پیشرفته و هوشمند خود می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن آب را گرم کند. مهم‌ترین نکته آبگرمکن جدید شیائومی، گرم ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰

شیائومی از آبگرمکن گازی جدیدی تحت عنوان MIJIA Zero رونمایی کرد که با استفاده از سیستم‌های پیشرفته و هوشمند خود می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن آب را گرم کند.

مهم‌ترین نکته آبگرمکن جدید شیائومی، گرم کردن فوری آب در محفظه اصلی خود است. با این وجود، مشتریان همیشه به آب گرم موردنیاز خود در سریع‌ترین زمان ممکن دست پیدا خواهند کرد. ظرفیت این دستگاه 18 لیتر اعلام شده و تمام آب موجود در آن از جمله موارد داخل لوله‌ها را پیش از نیاز کاربران گرم می‌کند. بنابراین افراد پیش از باز کردن شیر آب، از وجود آب گرم اطمینان خواهند داشت.

علاوه بر این، برای نصب آبگرمکن قابل حمل شیائومی هیچ نیازی به تعویض لوله‌های تامین آب گرم وجود ندارد. همچنین در این گزارش توضیح داده شده که برای نصب آن به پمپ برگشت نیز نیازی نخواهد بود. از دیگر ویژگی‌های آبگرمکن شیائومی می‌توان به پمپ آب با فرکانس متغیر DC اشاره کرد و کاربران با توجه به نیاز خود می‌توانند حالت‌های تقویت‌کننده مختلفی را انتخاب کنند.

آبگرمکن هوشمند شیائومی با حالت‌های مختلف

غول فناوری چین برای آبگرمکن خود 3 ویژگی اصلی کنترل دما را درنظر گرفته که در سریع‌ترین زمان ممکن تغییرات دمای آب را به مشتریان ارائه می‌کنند. علاوه بر این، تفاوت دما با دقت 0.5 سلسیوس کنترل می‌شود، بنابراین هنگام روشن یا خاموش کردن آبگرمکن از تغییرات ناگهانی دمای آب جلوگیری می‌شود.

از دیگر نکات این آبگرمکن می‌توان به سیستم کنترل آتش چند بخش آن اشاره کرد که باعث کنترل دقیق‌تر میزان گرمایش آب می‌شود. زمانی که کاربران دمای آب کمی را نیاز دارند، قدرت آتش آبگرمکن نیز به طور خودکار کاهش پیدا می‌کند و در مجموع دمای آب را می‌توان تا 35 درجه سلسیوس تنظیم کرد. از طرفی دیگر، قدرت آتش آبگرمکن در صورت نیاز کاربران به آب گرم‌تر به طور خودکار افزایش پیدا خواهد کرد.

به طور کلی در این دستگاه از چهار حالت استحمام استفاده شده که شامل بزرگسالان (43 درجه سلسیوس)، شستشوی راحت (41 درجه سلسیوس)، کودکان (39 درجه سلسیوس) و استفاده آشپزخانه (36 درجه سلسیوس) می‌شود و دمای آب در آن‌ها به طور خودکار تنظیم خواهد شد.

در نهایت، آبگرمکن شیائومی را مانند بسیاری از دستگاه‌های هوشمند دیگر این شرکت می‌توان به سایر دستگاه‌ها از جمله قفل‌های هوشمند درب متصل کرد. آبگرمکن شیائومی برچسب قیمت 376 دلاری را به همراه دارد اما هم اکنون با قیمت 313 دلار در مرکز خرید شیائومی پیش فروش می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی