نگاهی به مشخصات فنی دیگنیتی پرایم؛ کراس‌اوور جدید گروه بهمن

نگاهی به مشخصات فنی دیگنیتی پرایم؛ کراس‌اوور جدید گروه بهمن

براساس کاتالوگ جدید منتشر شده در سایت گروه خودروسازی بهمن‌موتور از این پس دیگنیتی پرایم علاوه‌بر آپشن‌های قبلی به صندلی برقی شاگرد و گرمکن صندلی‌های جلو نیز مجهز خواهد بود.

این آپشن‌ها در حالی به خودرو دیگنیتی پرایم اضافه شده‌اند که بهمن‌موتور افزایش قیمتی را برای این خودرو در نظر نگرفته است.

با این وجود اما قیمت نسخه‌های جدید دیگنیتی پرایم در بازار آزاد بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

بررسی معاملات صورت گرفته در سطح بازار آزاد نشان می‌دهد که دلالان، دیگنیتی پرایم‌هایی را که به تازگی از خط تولید بهمن‌موتور خارج شده و از آپشن‌های رفاهی بیشتری برخوردار هستند، تحت عنوان یک تیپ جدید از دیگنیتی به خریداران معرفی می‌کنند و به همین جهت نیز برچسب‌های قیمتی بالاتری برای این خودروها معرفی می‌شود.

این در حالی است که بهمن‌موتور از این پس تمامی دیگنیتی پرایم‌های تولیدی خود را با این دو آپشن جدید راهی بازار خواهد کرد و قرار نیست که دیگر نسخه‌‌های قبلی این خودرو از خط تولید بهمن‌موتور خارج شوند.

به این ترتیب لیست امکانات و آپشن‌های رفاهی و ایمنی دیگنیتی پرایم به شرح زیر است:

سقف پانوراما، فرمان کمکی برقی، رینگ آلومینیومی، درِ صندوق برقی، استارت دکمه‌ای، فناوری LED چراغ‌ها، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، نمایشگر لمسی، کروز کنترل و محدودکننده سرعت، تریم داخلی چرم، تهویه اتوماتیک، صندلی برقی راننده، استارت دکمه‌ای، ترمز پارک برقی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، دوربین ثبت وقایع، صندلی برقی شاگرد و گرمکن صندلی‌های جلو

فهرست تکمیلی مشخصات و امکانات رفاهی و ایمنی دیگنیتی پرایم را می‌توانید در تصویر زیر به صورت کامل مشاهده فرمایید:

آپشن‌های دیگنیتی پرایم بهمن‌موتور

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato