ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ZARE
فناوری ایران

وزیر ارتباطات: حکمرانی امروز، حکمرانی پلتفرمی و سوپراپلیکیشن‌ها است

وزیر ارتباطات با بیان اینکه امروز حکمرانی، حکمرانی پلتفرمی و سوپر اپلیکیشن‌ها است، از عقب بودن در حوزه تنظیم‌گری فناوری‌های نوین خبر داد. «علی سعد»، معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا در حساب کاربری ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۳ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۵

وزیر ارتباطات با بیان اینکه امروز حکمرانی، حکمرانی پلتفرمی و سوپر اپلیکیشن‌ها است، از عقب بودن در حوزه تنظیم‌گری فناوری‌های نوین خبر داد.

«علی سعد»، معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا در حساب کاربری توییتر خود خبر داد که روز گذشته هشتمین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در دفتر رئیس صدا و سیما با حضور وزیر ارتباطات و معاونت وزارت ارشاد برگزار شده است و در این جلسه صحبت‌های قابل توجهی در مورد سوپراپ‌ها که این روزها در ایران گسترش پیدا کردند، رد و بدل شده است.

توییت یکشنبه شب علی سعد بعد از برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم مقررات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست با تاکید بر اینکه امروزه حکمرانی، حکمرانی پلتفرمی و سوپر اپلیکیشن‌ها است، گفت: «در این شرایط اگر همه ظرفیت‌ها هم پای کار بیایند در حوزه تنظیم گری فناوری‌های نوین بازهم عقب هستیم.»

زارع‌پور همچنین با اشاره به اهمیت شکل‌گیری و ساخت شناخت درست در روند مدیریت، گفت: «علاوه بر اینکه شناخت درست باعث مدیریت درست می شود، مثل یک فرصت هم می‌توان از آن استفاده کرد.»

زمینه سازی برای فعالیت بازیگران کوچک

از سویی دیگر اعلام شده که «پیمان جبلی»، رئیس جدید صدا و سیما در این جلسه  با تأکید بر هم افزایی اعضای کمیسیون و دستگاه‌های اجرایی مربوطه، اتلاف وقت در انجام وظایف را برای کشور مضر دانست و گفت: «باید به نحوی پیش رفت و تنظیم‌گری کرد تا بازیگران کوچک هم بتوانند فعالیت کنند و رسانه های بزرگ مانع رشد آنها نشوند.»

همچنان جزئیات دیگری از جلسه شب گذشته منتشر نشده است. اما واکنش صدا و سیما نسبت به فراهم کردن شرایط برای فعالیت بازیگران کوچک یکی از نکاتی است که با توجه به همین بخش منتشر شده از محتوای جلسه قابل توجه است.

این اظهار نظر رئیس صدا و سیما در شرایطی است که مدیران VOD های کشور تا امروز با توجه به تصمیمات صدا و سیما و شکایت‌های این نهاد از آنها دچار چالش‌هایی شده‌اند و همچنین تولیدات داخلی‌شان بارها تیغ سانسور ساترا را به خود دیده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • molavy
    molavy | ۱۳ دی ۱۴۰۰

    یک کم دیر نفهمیدی؟
    حداقل ده سال عقبی

مطالب پیشنهادی