ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
تکنولوژی

جدیدترین دستاوردهای سامسونگ C-Lab برای نمایشگاه CES 2022 معرفی شدند

طبق روال سال‌های گذشته، سامسونگ از پروژه‌های نوآورانه جدیدی برای CES 2022 رونمایی کرد که از دل بخش C-Lab بیرون آمده‌اند و این بار شامل تکنولوژی‌های مربوط به حیوانات خانگی و نوزادان و همچنین پیشرفت‌هایی ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۵

طبق روال سال‌های گذشته، سامسونگ از پروژه‌های نوآورانه جدیدی برای CES 2022 رونمایی کرد که از دل بخش C-Lab بیرون آمده‌اند و این بار شامل تکنولوژی‌های مربوط به حیوانات خانگی و نوزادان و همچنین پیشرفت‌هایی برای دستگاه‌های پوشیدنی با هدف ارتقا ویژگی‌های ایمنی و سلامت می‌شود.

طبق توضیحات ارائه شده، C-Lab دو بخش اصلی را شامل می‌شود. برنامه سرمایه‌گذاری داخلی این کمپانی تحت عنوان C-Lab Inside که برای اولین بار سال 2012 تاسیس شد و کارمندان را تشویق می‌کند تا روی پروژه‌های آزمایشی کار کنند. در ادامه و سال 2018، این برنامه گسترش پیدا کرد و باعث ایجاد شدن C-Lab Outside یا برنامه شتاب‌دهنده استارتاپ کره‌ای‌ها شد.

طرح‌های C-Lab سامسونگ برای CES 2022

سامسونگ

در نمایشگاه CES 2022 که از فردا (15 دی) آغاز خواهد شد، برنامه‌های مفهومی مختلفی قرار است توسط سامسونگ به نمایش گذاشته شوند که شامل پروژه‌هایی از جمله فناوری سلامت نوزادان می‌شود. در ادامه به برخی طرح‌های مفهومی کره‌ای‌ها اشاره خواهیم کرد.

DearBuds

سامسونگ

دستگاهی شبیه به هدفون ایرباد که از بلوتوث بهره می‌برد و می‌تواند رطوبت گوش را اندازه‌گیری کند. علاوه بر این، فناوری دخل دستگاه می‌تواند با انتشار نور و گرما برای رفع رطوبت، گوش کاربران را پاکسازی کند. کیس دستگاه، میزان رطوبت دو گوش چپ و راست را نشان می‌دهد.

Innovision 

سامسونگ

سامسونگ همچنین با معرفی اپلیکیشنی تحت عنوان Innovision قصد دارد رشد چشم نوزادان را مورد بررسی قرار دهد و همچنین علائم بالقوه انحراف و ناهماهنگی چشم‌ها را تحت نظر داشته باشد.

.Prinker Korea, Inc

سامسونگ

نوعی تجربه ترکیبی از اپلیکیشن موبایل و دستگاه جدید که به کاربران اجازه می‌دهد تا با انتخاب طرح مورد نظر خود روی گوشی و چاپ آن روی پوست، یک خالکوبی موقت ایجاد کنند.

Tooning

سامسونگ

نوعی دستگاه مبتنی بر هوش مصنوعی برای خلق کارتون‌های جدید که کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها به طراحی‌های خود حرکاتی اضافه کنند. از شخصیت‌های خلق شده توسط Tooning می‌توان برای کنفرانس یا کمپین‌های آنلاین استفاده کرد.

Petnow

سامسونگ

اپلیکیشن کاربردی جدیدی که با اسکن کردن بینی سگ‌ها، به شناسایی آن‌ها توسط صاحبانشان کمک خواهد کرد.

از جمله نوآوری‌های دیگر C-Lab می‌توان به اپلیکیشن‌های فناوری سلامت مانند MECS که یک سیستم مراقبت از سالمندان است و پرستاران با کمک آن می‌توانند تکان خوردن و فعالیت پوشک را بررسی کنند و همچنین اپلیکیشن‌های سلامت و مراقبت از حیوانات خانگی مانند PurrSong اشاره کرد که به ویژگی‌های مربوط به سلامت گربه‌ها را روی گوشی صاحبان آن‌ها نشان می‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی