ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایسر
تکنولوژی

ایسر بالاترین درآمد ماه دسامبر را در 9 سال اخیر تجربه کرد

درآمد ایسر در ماه دسامبر به 1.066 میلیارد دلار رسید که بالاترین درآمد شرکت در ماه دسامبر در مقایسه با 9 سال گذشته بوده است. درآمد این شرکت در ماه دسامبر 2021 در حدود 4 ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۷ دی ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۰

درآمد ایسر در ماه دسامبر به 1.066 میلیارد دلار رسید که بالاترین درآمد شرکت در ماه دسامبر در مقایسه با 9 سال گذشته بوده است.

درآمد این شرکت در ماه دسامبر 2021 در حدود 4 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل و نسبت به ماه قبل‌تر 2.3 درصد رشد داشته است. در کل سال 2021 نیز این کمپانی موفق به کسب درآمد 11.51 میلیارد دلاری شده که نسبت به سال گذشته 15.1 درصد افزایش یافته. است.

پایان موفقیت آمیز سال 2021 توسط ایسر

کمپانی تایوانی در گزارش خود همچنین به برخی نکات برجسته اشاره کرده است. از جمله اینکه درآمد بخش لپ‌تاپ‌های آن در سال گذشته 20.8 درصد، درآمد بخش رایانه‌های شخصی 20.9 درصد، درآمد بخش مربوط به بازی 26.6 درصد، درآمد بخش لپ‌تاپ‌های تجاری 43.2 درصد و درآمد سایر بخش‌های آن 27 درصد رشد داشته است.

ایسر

ایسر یک شرکت سهامی عام است که در بورس تایوان معامله می‌شود. این بازار هم اکنون تا روز دوشنبه تعطیل خواهد بود، بنابراین هنوز مشخص نیست که گزارش درآمد این شرکت که امروز منتشر شده چه تاثیری روی ارزش سهام آن خواهد داشت.

با این حال در آخرین روز معاملات، ایسر شاهد کاهش 1.15 درصدی قیمت سهام خود بود، اما اکنون با وجود اینکه سرمایه‌گذاران اطلاع پیدا کرده‌اند که این شرکت یکی از بهترین دسامبر‌های خود در چند سال گذشته را تجربه کرده، ارزش سهام آن در روز دوشنبه بهبود پیدا خواهد کرد.

در نهایت ایسر همچنین داده‌هایی را برای سه ماهه چهارم خود نیز ارائه کرد. طبق گزارش شرکت تایوانی، درآمد بخش بازی آن نسبت به سال قبل 19.8 درصد و به طور فصل 10.9 درصد رشد داشته است. بخش لپ‌تاپ تجاری ایسر نیز نسبت به سال گذشته 40.1 درصد و نسبت به سه ماهه قبل 15.6 درصد رشد داشته است. به همین ترتیب سایر کسب و کارهای ایسر نیز رشد بسیار زیادی را تجربه کرده‌اند.

ایسر اخیرا در نمایشگاه CES 2022 از محصولات جدید خود نیز رونمایی کرد که شامل لپ‌تاپ گیمینگ نیترو 5، کروم‌بوک‌های جدید و نسخه جدید لپ‌تاپ سوئیفت X می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی