ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

هم‌بنیانگذار واتساپ به عنوان مدیرعامل جدید سیگنال انتخاب شد

مدیرعامل سیگنال در یک پست اعلام کرد که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و «برایان اکتون»، یکی از بنیانگذاران واتساپ به عنوان مدیرعامل جدید و موقت سیگنال فعالیت خواهد کرد. هرچند اکتون هم اکنون به ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۹

مدیرعامل سیگنال در یک پست اعلام کرد که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند و «برایان اکتون»، یکی از بنیانگذاران واتساپ به عنوان مدیرعامل جدید و موقت سیگنال فعالیت خواهد کرد.

هرچند اکتون هم اکنون به عنوان مدیرعامل موقت سیگنال انتخاب شده است، اما هنوز مشخص نیست که آیا مدیر سابق واتساپ در این سمت باقی خواهد ماند یا خیر. «موکسی مارلین اسپایک» که از سمت خود کناره‌گیری کرده، در این پست نوشت:

هر روز تحت تاثیر پتانسیل بی‌شمار سیگنال قرار می‌گیرم و قصد دارم فردی با انرژی تازه و متعهد را بیاورم که از آن بهترین استفاده ممکن را کند. در چند ماه گذشته با کاندیداها صحبت کردم، اما قصد دارم با این اطلاعیه جستجو را آغاز کنم تا به پیدا کردن بهترین فرد برای آینده سیگنال کمک کنم.

موکسی مارلین اسپایک

در این پست او توضیح می‌دهد که جزئی از هیئت مدیره سیگنال باقی خواهد ماند تا به این اپلیکیشن پیام‌رسان کمک کند. اسپایک همچنین گفته طی یک ماه آینده از سمت مدیرعاملی کناره‌گیری می‌کند تا روی جستجوی فرد مناسب برای این پست تمرکز کند.

سیگنال در سال 2014 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به یکی از قابل اعتمادترین و قدرمندترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با قابلیت رمزگذاری سرتاسری تبدیل شده است. بیش از 40 میلیون کاربر به صورت ماهانه از آن استفاده می‌کنند و بیشتر روی کمک‌های مالی متمرکز شده است.

مدیرعامل جدید سیگنال چرا فیسبوک را ترک کرد؟

برایان اکتون

هرچند نمی‌توان انتظار داشت که اکتون به عنوان مدیرعامل موقت سیگنال، حرکت بزرگی انجام دهد، اما نکته جالب اینکه او زمانی تصمیم به ترک واتساپ گرفت که «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل فیسبوک تصمیم داشت تبلیغات را به این اپلیکیشن اضافه کند.

او در مصاحبه‌ای با Forbes توضیح داد که در سال 2018 مدیران فیسبوک تصمیم گرفتند تا روی تبلیغات تمرکز کنند و ابزارهای تجزیه و تحلیل تجاری بفروشند و سپس تصمیم گرفت این شرکت را ترک کند. اکتون پس از ترک فیسبوک نیز علیه برنامه‌های آن صحبت کرد و در سال 2019 از کاربران خواسته بود تا اپلیکیشن اصلی فیسبوک را حذف کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی