انتشار لیست پردرآمدترین یوتیوبرهای 2021: درآمد 28 میلیون دلاری یک دختر 7 ساله

انتشار لیست پردرآمدترین یوتیوبرهای 2021: درآمد 28 میلیون دلاری یک دختر 7 ساله

رده‌بندی جدید نشریه فوربز از 10 یوتیوبر برتر 2021 نشان می‌دهد که «جیمی دونالدسون» 23 ساله با نام مستعار «MrBeast» پردرآمدترین محتواساز وب‌سایت یوتیوب در سال 2021 بوده است. در رده‌های بعدی نام «جیک پاول» و «مارکیپلایر» دیده می‌شود. در این لیست همچنین نام یک یوتیوبر 7 ساله روسی هم به چشم می‌خورد.

به گزارش فوربز، اکانت MrBeast در سال 2021 با دریافت بیش از 10 میلیارد بازدید به درآمد 54 میلیون دلاری رسیده است. در دو سال گذشته یوتیوبر 10 ساله‌ای به نام «رایان کاجی» که اسباب بازی بررسی می‌کرد این رتبه را در اختیار داشت.

MrBeast

10 یوتیوبر برتر 2021 در مجموع حدود 300 میلیون دلار درآمد داشتند. دومین یوتیوبر پردرآمد امسال «جیک پاول» با 45 میلیون دلار بود که نخستین بار در سال 2018 به این فهرست راه یافت. در رده سوم هم نام «مارکیپلایر» دیده می‌شود که با خلق ویدیوهای محبوب گیمینگ توانست برند پرطرفداری برای محصولات خود درست کند و درآمدی 38 میلیون دلاری داشته باشد.

167 میلیون دلار برای مابقی یوتیوبرهای برتر 2021

جایگاه چهارم به Rhett و Link از کانال Good Mythical Morning تعلق دارد که در سال گذشته میلادی 30 میلیون دلار درآمد داشتند. پنجمین رده متعلق به کانال Unspeakable است که آپلود ویدیو در یوتیوب را حدود یک دهه پیش شروع کرد و در سال گذشته 28.5 میلیون دلار درآمد داشت.

در رده ششم نام یک کودک 7 ساله روسی به نام Nastya دیده می‌شود که حدود 90 میلیون مشترک دارد. او کارش را به عنوان کانال جعبه‌گشایی اسباب بازی آغاز کرد، اما حالا با موضوعات دیگری مثل موزیک ویدیوها به درآمد 28 میلیون دلاری رسیده است.

Nastya

رایان کاجی به عنوان معروف‌ترین بررسی‌کننده اسباب بازی در یوتیوب به رتبه هفتم رسیده و در سال 2021 حدود 27 میلیون دلار درآمد داشته است. کانال Dude Perfect هم با دوربین مخفی‌های خود از رده سوم به هشتم رسیده و حدود 20 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

«لوگان پاول»، برادر جیک پاول با ویدیوهای بوکس و ولاگ در سال 2021 حدودا 18 میلیون دلار درآمد به دست آورد. او یک پله بالاتر از Preston Arsement قرار دارد که به لطف تمرکز بر ویدیوهای بازی ماینکرفت، درآمدی 16 میلیون دلاری را به اسم خود ثبت کرد.

در کل به نظر می‌رسد که دوران همه‌گیری ویروس کرونا برخلاف سایر بخش‌های صنعت سرگرمی از جمله سینما، برای یوتیوبرها بسیار مفید بوده است. تحقیقات نشان داده که این پلتفرم در سال 2021 مجموعا 2.3 میلیارد کاربر جهانی داشته و روزانه یک میلیارد ساعت ویدیو روی آن تماشا شده است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato