ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فاوا تهران
تکنولوژی

معرفی سرپرست جدید سازمان فاوای شهرداری تهران ؛ واحدی فر آمد و فرجود رفت

با پایان ماموریت 4 ساله «محمد فرجود» در سازمان فاوای شهرداری تهران، «رضا واحدی‌فر» که پیش از این مسئولیت معاونت شبکه و امنیت را بر عهده داشت، به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد. به ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۵

با پایان ماموریت 4 ساله «محمد فرجود» در سازمان فاوای شهرداری تهران، «رضا واحدی‌فر» که پیش از این مسئولیت معاونت شبکه و امنیت را بر عهده داشت، به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، عصر روز گذشته آیین تکریم مدیرعامل پیشین و معارفه‌ سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با حضور معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران و مدیران ارشد سازمان برگزار شد.

در این جلسه «لطف‌الله فروزنده»، معاون شهردار تهران با اشاره به جایگاه ویژه سازمان فاوای شهرداری تهران در مسیر حرکت به سمت هوشمندسازی، گفت: «شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی نسبت به سایر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی پیشگام است و این عملکرد قابل تقدیر است.»

وی با قدردانی از عملکرد مدیرعامل پیشین سازمان فاوای شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد در دوره‌ جدید مدیریت نیز شاهد ارتقای سطح ساختاری سازمان فاوا باشند و این سازمان همچنان منشاء حرکت‌های نو در مسیر دستیابی به اهداف تهران هوشمند باشد.

تودیع و معارفه سازمان فاوا تهران

فرجود نیز حضور در مدیریت سازمان فاوای شهرداری تهران را تجربه‌ای افتخارآمیز توصیف کرد و گفت:

«در طی این مدت موفق شدیم جایگاه سازمان فاوا را در شهرداری تهران، زیست‌بوم فناوری کشور و در بین مردم ارتقا دهیم و در بسیاری موارد سازمان فاوا توانست در شهرداری تهران، صف‌شکن باشد و مباحث مهمی همچون بحث شفافیت و دسترسی عموم به اطلاعات و داده‌ها را به انجام رساند.»

نقش سازمان فاوا تهران در درآمدزایی برای شهرداری

فرجود انتخاب سامانه «تهران من» به عنوان بهترین درگاه خدمت‌رسانی عمومی در کشور طی سال گذشته را گواهی بر آن دانست که مسیر درستی در سازمان فاوای شهرداری تهران پیموده شده است و خاطر نشان کرد دستاوردهای سازمان فاوا حاصل کار تیمی و تلاش به همراه نوآوری و خلاقیت بوده است و در این راه با ارائه راهکارهای خارج از روال، توانسته‌اند به کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدهای شهرداری تهران کمک کنند.

وی با بیان این‌که در گذشته سازمان فاوا تهران بیشتر مجموعه‌ای ابزاری بوده است اما اکنون در ایجاد درآمد و کاهش هزینه نقش دارد، گفت: «سال گذشته با کمک بخش خصوصی و ارائه بارکد توانستیم کمک موثری را به وصول عوارض شهرداری انجام دهیم که گواهی براین است که «تهران من» و تهران هوشمند می‌مانند و مسیر ارتقای خود را می‌پیمایند.»

فرجود، قرارگرفتن سازمان فاوای شهرداری تهران در فهرست سازمان‌های برتر شهرداری تهران با عملکرد بسیار مطلوب را حاصل برنامه‌محور بودن و کار تیمی دانست و افزود:

«اطمینان دارم اگر از سازمان فاوای شهرداری تهران در زمینه‌ تامین بودجه حمایت شود، در خلق ارزش برای ذی‌نفعان بیش از این موثر خواهد بود. وی با قدردانی از همکاران سازمان، برای مجموعه مدیریت جدید آرزوی موفقیت کرد.»

«رضا واحدی‌فر»، سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران نیز ابراز امیدواری کرد که بتواند در جایگاه مدیریت منشا اقداماتی تاثیرگذار برای رسیدن به راهکارهای فناورانه در ارایه خدمت به شهرداری و شهروندان تهرانی باشد.

سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران

او با اشاره به جایگاه ویژه هوشمندسازی در برنامه‌های مدیریت شهری که یکی از سرفصل‌های مهم برنامه شهردار محترم نیز بوده است، از تلاش برای ادامه‌ی مسیر برنامه‌ی «تهران هوشمند» با هدف رسیدن به شهری زیست‌پذیرتر، با کیفیت‌ بالای زندگی برای همه‌ شهروندان گفت.

در ادامه واحدی‌فر با تقدیر از تلاش‌های فرجود افزود: «امیدوارم در آینده این سازمان بتواند نقش موثرتری در شهرداری تهران داشته باشد و دایره ارایه خدمات غیرحضوری و هوشمند به شهروندان توسعه یابد.»

گفتنی است واحدی‌فر سال‌ها در حوزه فناوری اطلاعات در مناطق شهرداری به فعالیت پرداخته و پیش از این مسئولیت معاونت شبکه و امنیت سازمان فاوای شهرداری تهران را به عهده داشته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی