ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
تکنولوژی

بلومبرگ: اپل در پاییز 2022 متنوع‌ترین محصولات را در تاریخ خود معرفی می‌کند

همان‌طور که تاکنون بارها گفته شده بود، اپل در سال 2022 مجموعه متنوعی از محصولات از نسل جدید کامپیوترهای مجهز به اپل سیلیکون گرفته تا سری آیفون 14 را معرفی خواهد کرد. در واقع بلومبرگ ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۴ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰

همان‌طور که تاکنون بارها گفته شده بود، اپل در سال 2022 مجموعه متنوعی از محصولات از نسل جدید کامپیوترهای مجهز به اپل سیلیکون گرفته تا سری آیفون 14 را معرفی خواهد کرد. در واقع بلومبرگ مدعی شده که کوپرتینویی‌ها پاییز سال آینده متنوع‌ترین دامنه محصولات سخت‌افزاری را معرفی می‌کنند.

«مارک گرمن» از بلومبرگ می‌گوید منابع آگاه به او اعلام کرده‌اند که اپل محصولات زیادی را برای معرفی در پاییز سال آینده در نظر گرفته است. این محصولات شامل چهار مدل آیفون جدید، یک مک‌بوک پرو ارزان‌تر، نسخه جدید آی‌مک، نسخه جدید مک پرو، نسل جدید مک‌بوک ایر، نسل جدید ایرپاد پرو، سه اپل واچ جدید، یک آیپد ارزان‌تر و نسل جدید آیپد پرو است.

اپل

اپل بهار پیش رو از آیفون SE 3 پرده برمی‌دارد

البته گرمن با تاکید دوباره بر گزارش قبلی خود می‌گوید کوپرتینویی‌ها اولین رویداد سال 2022 را در ماه مارس یا آوریل (اسفند تا اردیبهشت) برگزار می‌کنند تا از آیفون SE جدید پرده بردارند. با این حال، مطابق گزارش امروز نباید انتظار داشته باشیم که نسل جدید آیپد پرو را در رویداد بهاره این شرکت ببینیم. خبرنگار بلومبرگ می‌گوید با توجه به تغییر مهم‌تری که در برنامه سال 2022 اپل وجود دارد، انتظار می‌رود آیپد جدید دیرتر از بهار معرفی شود.

با این حساب، گرمن ادعا می‌کند که رویداد بهاره اپل با تمرکز بر آیفون SE 3، آیپد ایر جدید و شاید مدل خاصی از یک مک قوی‌تر برگزار شود: «تصور می‌کنم اپل می‌خواهد تراشه M1 پرو را در نیمه اول 2022 به یک مک دیگر بیاورد. این دستگاه می‌تواند نسخه قوی‌تر مک مینی یا آی‌مک باشد.»

پیش‌تر در گزارشی گفته شده بود که اپل پاییز سال آینده با رونمایی از مک پرو جدید مهاجرت به تراشه‌های اختصاصی خود را تکمیل می‌کند. این کامپیوتر قدرتمند احتمالا قرار نیست به تراشه M2 مجهز شود اما چیپستی خواهد داشت که تعداد تراشه‌های آن از M1 مکس بیشتر خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی