ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی S21 اولترا
تکنولوژی

انتشار چهار نسخه اندروید برای پرچمدارهای سامسونگ: فهرست رسمی منتشر شد

سامسونگ امروز با معرفی سری گلکسی S22 برنامه انتشار آپدیت‌های اندروید برای گوشی‌های پرچمدار خود را ارتقا داد. محصولاتی که فهرست آن‌ها حالا در دسترس قرار گرفته تا چهار نسخه بزرگ اندروید را دریافت می‌کنند ...

سامسونگ امروز با معرفی سری گلکسی S22 برنامه انتشار آپدیت‌های اندروید برای گوشی‌های پرچمدار خود را ارتقا داد. محصولاتی که فهرست آن‌ها حالا در دسترس قرار گرفته تا چهار نسخه بزرگ اندروید را دریافت می‌کنند و به مدت پنج سال تحت پوشش آپدیت‌های امنیتی قرار می‌گیرند. سامسونگ با این تغییر حتی بالاتر از گوگل بیشترین پشتیبانی نرم‌افزاری را در دنیای اندروید ارائه می‌کند.

غول فناوری کره جنوبی امروز از پرچمداران خود پرده برداشت. در همین حین، همان‌طور که انتظار می‌رفت، اعلام شد که سیاست انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای پرچمداران نسل جدید و کمی قدیمی‌تر این شرکت تغییر می‌کند. سامسونگ قبلا تا سه نسخه بزرگ اندروید را برای گوشی‌های پرچمدار منتشر می‌کرد، اما حالا این پشتیبانی را یک سال افزایش می‌دهد، و چهار نسخه اندروید را به دست کاربران می‌رساند. این قاعده در مورد آپدیت‌های امنیتی هم حفظ شده و با یک سال افزایش شاهد پشتیبانی پنج ساله از این به‌روزرسانی‌ها خواهیم بود.

سامسونگ با این تغییر گوشی‌های خود را در جایگاهی بالاتر از گوشی‌های پیکسل گوگل قرار می‌دهد که در حال حاضر سه نسخه جدید اندروید را برای کاربران ارائه می‌کند. این تصمیم کره‌ای‌ها را بر قله دنیای گوشی‌های اندرویدی قرار می‌دهد. با این حال، اپل همچنان با پشتیبانی پنج ساله از آیفون‌ها نسبت به سامسونگ برتری دارد و مزیت استفاده از سیستم عامل iOS را حفظ می‌کند.

گلکسی S21 اولترا

در ادامه فهرست رسمی گوشی‌هایی را مشاهده می‌کنید که تحت پشتیبانی از سیاست جدید قرار می‌گیرند:

دستگاه‌های 2022:

  • گلکسی S22، S22 پلاس و S22 اولترا
  • گلکسی تب S8، تب S8 پلاس و تب S8 اولترا
  • گلکسی S21 FE

دستگاه‌های 2021:

  • گلکسی زد فولد 3
  • گلکسی زد فلیپ 3
  • گلکسی S21، S21 پلاس و S21 اولترا

با توجه به این که در فهرست بالا سری گلکسی S22 و گلکسی تب S8 با اندروید 12 به بازار می‌آیند، این محصولات تا اندروید 16 تحت پشتیبانی سامسونگ قرار خواهند گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی