ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل استور
کسب و کار

اپل با بهبود مزایای کار به دنبال جذب نیروهای جدید و حفظ نیروهای فعلی خواهد بود

اپل در اقدامی به منظور جذب نیروهای جدید می‌خواهد مزایای کار در اپل استورهای خود را در آمریکا افزایش دهد. بر اساس این تغییرات که قرار است در 270 خرده‌فروشی اپل در ایالات متحده اجرا ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰

اپل در اقدامی به منظور جذب نیروهای جدید می‌خواهد مزایای کار در اپل استورهای خود را در آمریکا افزایش دهد. بر اساس این تغییرات که قرار است در 270 خرده‌فروشی اپل در ایالات متحده اجرا شود، کارمندان از مرخصی استعلاجی و استحقاقی بیشتری بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش بلومبرگ، سازنده آیفون می‌خواهد در دوره همه‌گیری کرونا و کمبود نیروی کار مزایای بیشتری را برای کارمندان خود در نظر بگیرد. این تغییرات برای کارمندان تمام وقت و نیمه وقت اپل در نظر گرفته شده است. بر این اساس، مرخصی استعلاجی کارمندان دو برابر می‌شود و از 6 روز به 12 روز افزایش می‌یابد. از این مرخصی می‌توان برای درمان اختلالات روانی و بردن اعضای خانواده به دکتر هم استفاده کرد.

به‌علاوه، کارمندان حالا پس از سه سال کار در اپل می‌توانند از مرخصی استحقاقی سالانه بیشتری بهره‌مند شوند. این مرخصی قبلا از سال پنجم به بعد افزایش پیدا می‌کرد.

اپل

اپل مرخصی زایمان نیروهای پاره وقت را افزایش می‌دهد

کارمندان پاره وقت این شرکت حالا تا شش روز مرخصی استحقاقی بیشتر دریافت می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند برای زایمان تا شش هفته مرخصی بگیرند و بعدا این قابلیت را خواهند داشت تا در چهار هفته نخست بازگشت به کار به‌صورت تدریجی کار بیشتری انجام دهند.

اپل همچنین دسترسی به خدمات مراقبت از فرزندان یا والدین را با تخفیف برای نیروهای خود فراهم می‌کند. سخنگوی این شرکت در گفتگو با بلومبرگ تایید کرده که کوپرتینویی‌ها ماه‌ها مشغول برنامه‌ریزی برای این تغییرات بوده‌اند.

سیاست‌های کاری اپل از تاریخ دوشنبه 15 فروردین 1401 در آمریکا اجرا می‌شود و این مزیت‌های شغلی جدید را برای کارمندان فعال می‌کند. بسیاری از شرکت‌ها در دوره همه‌گیری ویروس کرونا در حفظ کارمندان خود دچار مشکل شده‌اند. از این رو، خیلی از آن‌ها حقوق کارمندان را افزایش داده و مزایای مختلفی را برای آن‌ها در نظر گرفته‌اند. اپل هم در راستای همین تحولات دست به تغییر سیاست‌های خود زده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی