بیست‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر با حمایت همراه اول برگزار می‌شود

بیست‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر با حمایت همراه اول برگزار می‌شود

بیست‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران با حمایت همراه اول و مشارکت مدیران و کارشناسان خبره اپراتور اول تلفن همراه کشور برگزار می‌شود.

به گزارش دیجیاتو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بیست و هفتمین کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در تاریخ 4 و 5 اسفند ماه 1400 در دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار می‌شود.

این کنفرانس در هشت محور علمی در حوزه های تحقیقاتی مختلف علوم کامپیوتری سازماندهی شده است. کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر همواره با گرد هم‌آوری پژوهشگران، دانشجویان و مهندسان از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و صنعتی، فرصت تبادل یافته‌ها و دستاوردهای علمی جدید در حوزه‌های مختلف علوم کامپیوتری را ایجاد می‌کند.

کارگاه‌های «خودکارسازی و همگام سازی سرویس‌ها و توابع شبکه با نگاهی به معماری ETSI NFV» و «استفاده از محاسبات لبه با دسترسی چندگانه در 5G/IoT» نیز توسط کارشناسان خبره همراه اول به ترتیب در جمعه 6 اسفندماه ساعت 14 الی 16 و ساعت 9 الی 11 برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است «وحید شاه منصوری» رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در روز چهارشنبه 4 اسفندماه، ساعت 11:30 الی 12:30 به سخنرانی با موضوع «تحول هوش مصنوعی در اپراتورهای مخابراتی» پرداخته و نشست «نقش تحلیل داده در اپراتورهای نسل جدید» نیز با حضور مدیران همراه اول، اپراتورهای ارتباطی دیگر و جامعه دانشگاهی، پنجشنبه 5 اسفند ماه راس ساعت 11:30 تا 12:30 برگزار می‌شود.

همچنین در مراسم اختتامیه این رویداد (پنجشنبه) نیز حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه ساعت 17 تا 18 سخنرانی می‌کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.