شیائومی از تی‌شرت ورزشی ضد ویروس، باکتری و اشعه رونمایی کرد

شیائومی از تی‌شرت ورزشی ضد ویروس، باکتری و اشعه رونمایی کرد

شیائومی تی شرت آستین بلند ورزشی خود را با نام «Performance T-shirt» معرفی کرد و آن را از طریق وب‌سایتش در هند عرضه می‌کند. این تی‌شرت با بافت ویژه‌ای که دارد، فرد را در برابر نفوذ ویروس‌ها و باکتری‌ها محافظت می‌کند.

جنس پارچه این تی‌شرت به گونه‌ای است که فرد را در برابر اشعه ماوراءبنفش نیز محافظت خواهد کرد که در این صورت با توجه به ویژگی‌های که دارد برای فعالیت‌های ورزشی خارج سالن و در فضای باز گزینه مناسبی است.

پارچه تی‌شرت جدید ورزشی شیائومی وزن کمی دارد و فردی که آن را می‌پوشد، احساس راحتی خواهد کرد. یکی از ویژگی‌هایی که آن را از سایر تی‌شرت‌های ورزشی متمایز می‌کند، بهره‌مندی از فناوری ضد میکروبی Ultra-Fresh با +Dritech، محافظت ضد ویروسی و محافظت در برابر اشعه فرابنفش است.

تی شرت ورزشی شیائومی

تی شرت ورزشی جدید شیائومی

پارچه ضد میکروبی Ultra-Fresh این تی‌شرت حتی پس از چندین بار شستشو یا قرار گرفتن طولانی مدت در معرض کشش‌های ورزشی، عملکرد مناسبی از خود نشان می‌دهد و فناوری +Dritech این لباس ورزشی از ساختار پارچه‌ای نفوذپذیر برخوردار است که از اختلاف دمای داخل و خارج تا 2 درجه استفاده می‌کند.

تی شرت ورزشی شیائومی کاربر را در برابراشعه UVA و UVB محافظت می‌کند و به همین دلیل برای انجام فعالیت‌های ورزشی در فضای باز مناسب است.

یکی از شگفت‌انگیزترین ویژگی‌های این تی‌شرت، فناوری ضد ویروسی آن است که از نخ با پوشش ضد ویروسی و فناوری بافت با اندازه منافذ کمتر از 120 نانومتر بهره می‌برد که در این صورت نفوذ هر ویروس یا باکتری را غیرممکن می‌کند.

قیمت تی شرت ورزشی شیائومی 20.10 دلار (‌1499 روپیه) است که در حال حاضر با قیمت ویژه 9.37 دلار (699 روپیه) در وب‌سایت شیائومی هند عرضه می‌شود و در چهار سایز مختلف قابل خرید است. در حال حاضر شیائومی تی شرت جدیدش را در رنگ مشکی عرضه می‌کند و ترکیب رنگ دیگری ندارد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.