ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قابلیت LiveStory در اپ MyHeritage
تکنولوژی

اپلیکیشن MyHeritage حالا می‌تواند با هوش مصنوعی تصاویر قدیمی را به حرف درآورد

اپلیکیشن MyHeritage پارسال با قابلیت جذاب خود برای به حرکت درآوردن تصاویر قدیمی سروصدای زیادی به پا کرد. این سرویس حالا با کمک شرکت D-ID یک قدم فراتر رفته و می‌تواند کاری کند که تصاویر ...

اپلیکیشن MyHeritage پارسال با قابلیت جذاب خود برای به حرکت درآوردن تصاویر قدیمی سروصدای زیادی به پا کرد. این سرویس حالا با کمک شرکت D-ID یک قدم فراتر رفته و می‌تواند کاری کند که تصاویر عزیزان درگذشته‌ شما علاوه بر حرکت کردن، بتوانند حرف بزنند. قابلیت جدید این برنامه که «LiveStory» نام دارد، در واقع صوت را به تصاویر اضافه می‌کند و از هوش مصنوعی بهره می‌برد.

برنامه MyHeritage که از فناوری Deep Nostalgia استفاده می‌کند، امروز اعلام کرد که با همکاری شرکت D-ID قابلیتی تازه‌ای ارائه می‌کند که اجازه حرف زدن فرد حاضر در تصویر را می‌دهد. MyHeritage در واقع مجوز استفاده از این فناوری را از D-ID گرفته که فناوری‌هایش از طریق APIهای گوناگون در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دارد و توسط شرکت‌های بزرگی مثل «برادران وارنر» استفاده می‌شود.

برای استفاده از این قابلیت می‌توانید یک اکانت رایگان MyHeritage بسازید تا به‌صورت محدود به امکانات این برنامه دسترسی داشته باشید. پیش‌تر در مقاله‌ای نحوه دانلود و استفاده از این برنامه جذاب را به شما آموزش داده بودیم.

اپلیکیشن MyHeritage

اپلیکیشن MyHeritage از 31 زبان پشتیبانی می‌کند

ویژگی حاضر از فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی Speaking Portrait شرکت D-ID استفاده می‌کند که بر اساس مشخصات تصویر یک ویدیوی صدادار می‌سازد و با توجه به متنی که توسط کاربر نوشته می‌شود، تصویر را وادار به حرف زدن می‌کند. این فناوری برای انطباق دادن لب‌ها با کلمات، شبکه عصبی خود را با روش‌های یادگیری ماشینی با پایگاه داده‌ای از ویدیوهای حرف زدن افراد آموزش داده است. در ویدیوی زیر می‌توانید عملکرد این قابلیت را ببینید:

«گیل پری»، مدیرعامل D-ID می‌گوید فناوری آن‌ها چنان پیشرفته است که برای استفاده از آن به چیزی جز تصویر و متن نیاز ندارید. البته که این فناوری هنوز نقایصی دارد و می‌تواند همخوانی کلمات و حرکات لب‌ها را بهتر کند، ولی حتی در وضعیت فعلی بسیار جذاب عمل می‌کند.

پس از ساخت LiveStory می‌توانید آن را ببینید، با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید یا در شبکه‌های اجتماعی نشر دهید. همچنین، این امکان برای کاربران فراهم شده تا صدای خودشان را روی تصاویر قرار دهند و حرکات لب‌ها را با آن هماهنگ سازند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی